Wróżka Karolina

Wróżka

Gdynia, Śląska

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - ocena Pani Karolina trafnie nakierunkowuje i kolejny raz uspokoiła moje emocje...
~Alicja
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 lipca 2024

Wiola - opinia Druga wizyta i napewno nie ostatnia. Pani Karolina wie co mówi. Z pierwszej...
~Wiola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Agata - opinia Pani Karolina to wspaniała osoba.Bylam na pierwszej wróżbie w 2016 roku jak...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Ona - opinia Skorzystalam z uslug pani Karoliny ale niestety nic konkretnego sie...
~Ona
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Patryk - opinia Skorzystałem z usług Pani Karolinki w Sierpniu 2022, ostrzegała mnie przed...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Bez imienia - opinia wątek zamknięty Odczucie będąc u Pani Karoliny jak najbardziej pozytywne, przesympatyczna...
~Bez imienia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2022

lola - opinia wątek zamknięty wizyta u Pani Karoliny bardzo mi pomogła, sprawiła, że bardziej poznałam i...
~lola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Wiele lat korzystam z porad Pani Karoliny.Dobitnie potrafi wylac kubel zimnej...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 stycznia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Witam! Jest astrolog i numerolog i psycholog pozatym nic wieciej nie polecam...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 września 2020

Jarosław - opinia wątek zamknięty Dzień dobry,byłem u Pani Karoliny trzy razy na przełomie jedenastu lat i w...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałem z porady Pani Karoliny, jest najlepsza w tym co...
~Patryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Profesjonalne usługi wróżbiarskie wątek zamknięty Pani Karolina jest profesjonalną wróżka, z doświadczeniem. Miła, sympatyczna...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

klient - opinia wątek zamknięty Byłem w swoim życiu kilka razy u paru innych osób, nigdy nie otrzymałem tak...
~klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2019

Polecam wątek zamknięty U Pani Karoliny byłam kilka razy i zawsze mi pomogła i doradziła, dlatego...
~Kobieta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2019

wspaniala!!! wątek zamknięty trafnosc 1000% naprawde goraco polecam zyczliwa cierpliwa i trafna!!;;_)))
~Jacek Kwiatkwoski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Bardzo wiarygodna wątek zamknięty U Pani Karoliny byłem wiele razy i bardzo mi pomogła. Każda wizyta to nie...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Swietna i wspaniala kobieta! wątek zamknięty Pani Karolina jest cudowną kobietą,byłam u niej w piątek po namowach...
~mg
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Godna polecenia wątek zamknięty Z Panią Karoliną rozmawiałam przez Skype ponieważ mieszkam i pracuje za...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Opinia wróżki Karoliny wątek zamknięty Z całego serca polecam wróżkę Karolinę. U Pani Karoliny byłam 3 lata temu. To...
~I. W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Bardzo miła Pani, sympatyczna wizyta wątek zamknięty żałuję tylko, że NIC się nie potwierdziło, a miało być tak pięknie.
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

74

wątków

do góry