Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wróżka Kasella wątek zamknięty Skorzystałam z pomocy Pani Kaselli za pośrednictwem mojej córki, która...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Magiczna Kasella :-) wątek zamknięty Trafiłam do Kaselli w momencie, kiedy poczułam, że doszłam do totalnej ściany...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Niesamowita Wrózka wątek zamknięty Korzystałem z usługi pani Kaselli i jestem pod bardzo dużym wrażenie...
~Martin35
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Stanąć na nogi. wątek zamknięty Pani Kassella jest niesamowita osobą. Pełna ciepła i życzliwości. Ma dar...
~Zagubiona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Edyta - opinia wątek zamknięty Bardzo miły kontakt i atmosfera.Był to mój drugi kontakt z Kasellą.Wcześniej...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Wróżba wątek zamknięty Kontakt z wróżką był telefoniczny, rozmowa trwała około 30 minut, w jej...
~Facet
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Wiarygodna wróżka dobry anioł , bez zbędnego nawijania makaronu na uszy. wątek zamknięty Witam serdecznie, chciałabym podzielić się moim doświadczeniem po spotkaniu z...
~Anna Re
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Kasella wątek zamknięty Byłam niedawno u wróżki Kaselli. Jest to bardzo miła, ciepła i oddana temu co...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Co kto lubi wątek zamknięty Niestety, po skorzystaniu kilka razy dochodzę do wniosku, że Kassela mówi to...
~S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Brak słów by ocenić wątek zamknięty Trafiłem do Kasi w okresie totalnego pogubienia się w życiu , samych porażek...
~wdzieczny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Niesamowicie ciepła osoba, konkretne wskazanie problemów, rozwiązań wątek zamknięty Dzisiaj miałam przyjemność poznać niesamowitą osobę, Kasellę. Polecam...
~Beata Skowrońska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Najbardziej magiczne spotkanie w moim życiu wątek zamknięty Powiedziała prawdę o mnie, mojej rodzinie i partnerze z którym jestem...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Wizyta u pani wróżki wątek zamknięty Dzisiaj pierwszy raz jako osoba bardzo dorosła ,skorzystałam z wróżby,Muszę...
~Renia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Jasnowidz Kasella wątek zamknięty Możecie wierzyć lub nie. W ciągu miesiąca po oczyszczaniu mój partner zmienił...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Boska! wątek zamknięty Sympatyczna, uśmiechnięta, pełna pasji, zaangażowania i pozytywnej energii...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Połowicznie wątek zamknięty Kontaktowałam się mailowo z wróżką. Zapłaciłam za udzielenie odpowiedzi na...
~Klaudyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Karolina - opinia wątek zamknięty Spotkałam się z panią Kasią w słabym momencie swojego życia i szczerze mówiąc...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Kasella jest wspaniałą, życzliwą osobą i...
~Asia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

KF - opinia wątek zamknięty Najważniejsze z wizyty jest to że informacje przekazywane przez Panią...
~KF
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Cudotwórczyni wątek zamknięty Kiedyś ktoś powiedział, że lepiej pójść do wróżki raz do roku niż do...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry