Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wybawienie z kłopotów wątek zamknięty Bardzo się cieszę że trafiłam do Pani Kaselli :) Jej jedno spojrzenie i znała...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

serdecznie polecam! wątek zamknięty Oczyszczanie jajkiem dało efekt wręcz niesamowity, bo po raz pierwszy od...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Małgorzata opinia :) wątek zamknięty Szczerze polecam , serdeczna i bardzo ciepła osoba , zna się na tym co robi i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Kasella warta poznania wątek zamknięty Pisze w imieniu swoim i mojej siostry blizniaczki. Obje odwiedzilysmy Kaselle...
~Anna Maria
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Podziękowania wątek zamknięty Trudno nie polubić naszej drogiej kaselli, od której bije tyle ciepła, uroku...
~MONIKA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

JASNOWIDZ WRÓŻKA KASELLA wątek zamknięty Od pierwszej chwili poznania poczułam wielka sympatię do Pani Kasi. Z Panią...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Anna - opinia wątek zamknięty Kasella to profesjonalistka w każdym calu. Bardzo mi pomogła i jestem jej za...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

NIESAMOWITA OSOBA! wątek zamknięty Wróżkę Kasellę poleciła mi dobra koleżanka, która nie ukrywam jest nią...
~Marta
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Kasella wątek zamknięty Przemiła osoba, która uspokoiła mnie natychmiast. Jest obiektywna, rzeczowa....
~Asia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo ciepła, serdeczna i normalna, w dobrym tego słowa znaczeniu, osoba....
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Wielkie dzięki dla Wróżki Kaselli !!! wątek zamknięty Wybraliśmy się do Wróżki Kaselli na oczyszczanie jajkiem, gdyż spotykały nas...
~Oczyszczeni:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Dobra wrózka wątek zamknięty Byłem pierwszy raz oczywiście przez przypadek. Znakomicie odczytała moja...
~Majki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

iwona - opinia wątek zamknięty Pani Kasella to profesjonalna i kompetentna wróżka.Jej wrożby są jasne i...
~iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Basia - opinia wątek zamknięty W zeszłym tygodniu "przez przypadek":) trafiłam do Kaselli. Po raz kolejny,...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Wspaniała wróżka - Polecam wszystkim. wątek zamknięty Byłem u tej Pani już dwukrotnie i jestem bardzo zadowolony. Jej wskazówki,...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Radeon - opinia wątek zamknięty Byłem i jestem bardzo zadowolony.Wróżby i oczyszczanie jak najbardziej...
~Radeon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Mila osoba wątek zamknięty Bylam przed wczoraj u Kasi ,musze przyznac ,ze jest to bardzo mila i ciepla...
~Mirka K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Kasia ma dar ...:) wątek zamknięty Kasella to osoba niezwykle empatyczna, która potrafi czyać z Ciebie jak z...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Wrózka Kasella cd. wątek zamknięty moja ocena to 6. ( nie wiem jak to wprowadzić)
~Inez
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Wrózka Kasella wątek zamknięty Z wizyty z oczyszczaniem skorzystałam na początku listopada.Skłamałabym...
~Inez
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry