Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasella wątek zamknięty Skorzystałam z usług Kaselli, jestem bardzo zadowolona,szczególnie z...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

POLECAM POLECAM POLECAM :-) wątek zamknięty Właśnie wróciłam od Pani Kaselli, do której trafiłam po przeczytaniu...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

wróżka kasella wątek zamknięty Na wróżkę Kasellę trafiłam przypadkiem. Otóż, miałam pewne problemy którymi...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Czekam az zacznie cos sie sprawdzac :) wątek zamknięty Wizyta u wrozki nie jest moja pierwsza,a do tej wrozki trafilam przegladajac...
~bee30
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

zadowolona - opinia wątek zamknięty Wizyta w bardzo przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze pełnej empatii i...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Super wizyta wątek zamknięty Dzisiejsza wizyta była moją pierwszą, atmosfera przyjemna, otwarta i ciepła...
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

POLECAM! wątek zamknięty Niesamowita osoba, przemiła i zna się na tym co robi. Bardzo mi pomogła w...
~maka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Wróżką Kasselą . Bardzo szybko wiele...
~Lena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Kasella zna się na tym co robi!!!!!!!! wątek zamknięty Wróżkę Kasellę znalazłam rok temu na jednym z portali ezoterycznych.Od...
~Beata z Bełchatowa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2013

jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z wróżką Kasella i polecałam ją już...
~Gdynianka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

satysfakcja gwarantowana wątek zamknięty Do Kaselli trafiłam przez przyjaciółkę ,jest osobą bardzo kompetentną ,miłą i...
~Joasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

sprawdzalność 100% wątek zamknięty Kasella jest bardzo kompetentną i profesjonalną wróżką, sprawdzalność...
~klaudia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

idealna wróżka wątek zamknięty Trafiłam do tej wróżki przypadkiem na jednym z portali. Na początku naszej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry