Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - ocena nowy temat Pani Ewa to cudowna kobieta, która posiada niesamowitą wiedzę i olbrzymie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Agnieszka - ocena nowy temat Polecam Wróżkę Stefanię,dobry kontakt,wszystko wyjaśnia,doradza i przesyła...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Teresa - ocena nowy temat Bardzo oryginalna oferta na ezoterycznej mapie Trójmiasta - wyjątkowa osoba,...
~Teresa
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Wdzięczna klientka - opinia Polecam wszystkim w potrzebie, w sytuacjach trudnych, szukającym rozwiązania,...
~Wdzięczna klientka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Magda - opinia Niestety nic się nie sprawdziło, rytuały również nie zadziałały , a bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Ewel - opinia wątek zamknięty Zaniemówiłam! W niecały miesiąc po zakończeniu rytuału miłości czuję już jego...
~Ewel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 marca 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług Pani Ewy Stefanii ponad miesiąc temu. Rytuał zadziałał za...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Hanna B. K. - opinia wątek zamknięty To niesłychane jak wielki dar może posiadać wróżka starszej daty... ta pani...
~Hanna B. K.
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Pani Ewa jest pełna serca dla innych czuje co potrzeba i ma prawdziwe...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Niesamowita Kobieta - miałam okazje w życiu skorzystać z wróżki, ale Pani Ewa...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

M - opinia wątek zamknięty Jestem w szoku. Pierwszy raz w życiu zdecydowałem się, żeby zapytać takiej...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

Hanna - opinia wątek zamknięty Wróżka Ewa to prawdziwa wizjonerka. Wiedziała wszystko o mojej przeszłości z...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

Arek - opinia wątek zamknięty Niezwykła, przenikliwa, posiadająca ogromna empatie kobieta. Bardzo dziękuje...
~Arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Kaja - opinia wątek zamknięty Zachwyt, zachwyt , zachwyt! To jest prawdziwa wróżka i prawdziwy jasnowidz!...
~Kaja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry