Widok

Wscieklosc

Kto j2est już zmęczony koronawirusem?
1 wkurza mnie ze nasi rodacy przywlekl ten syf
2 teraz ja już 2 tydzień siedzę w domu boję się wyjść.
3 musiałam odłożyć planowanie ciazy
4 nie mogę pójść do internusty
5 o dentyście czy fryzjerzy nie wspomne
6 siedzę całymi dniami w domu a i robię za nauczycieli zdalne nauczanie

Chce pójść swobodnie na spacer do sklepu, na zakupy, do mojego ginekologa. A nie mogę. Bo rodacy wracają.
Jestem wściekła.!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15
Trochę nie na temat, ale jeśli nie chce Ci się uczyć dzieci, które już masz, to po co ci kolejne?
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie interesuj sie. Zrob sobie swoje i tym sie interesuj.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
Spokojnie ,do fryzjera zdążysz iść... Naprawdę inni mają gorzej.Ciesz się, że jesteś zdrowa i nie denerwuj się. Wszystko kiedyś wróci do normy... Po każdym deszczu wychodzi słońce
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nas nie interesuje, że jesteś wściekła
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ten fryzjer to taka kropka....

Poprostu męczy mnie to przymusowe uwięzienie. Ileż można?

Co innego zrobić lekcje a co innego odwalac za kogoś cała robotę. Ja też mam swoje obowiązki. Chcę odpocząć. A nie uwięziona boję się wyjść na klatkę, PS sąsiedzi maja kwarantannie bo wrócili do domu... Nasi rodacy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wyobraz wiec sobie...
Wirus atakuje w Polsce.Jest minus 15 C.,snieg po kolana. Tylko transport publiczny,zaden internet, zadna sluzba zdrowia.Brak dostaw, kartki na wszystko w tym 2,5 kg. wyroby miesne...na osobe,zadnych maili,smartfonow...Ogrzewanie odcinane razem z reglamentacja wody...
I pomysl sobie teraz, ze to juz w jakiejs czesci sie zdarzylo...w tym kraju...
I zadaj sobie pytanie...Przetrwasz, czy nie..?
Poczekaj jeszcze, gdy za jakis czas wysypia sie bezrobotni..
Rodacy przywlekli ten syf...? Na pewno..?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niestety, zaczynam już zauważać irracjonalne zachowania u wielu. Zaczynamy również obwiniać zakażonych tutaj w kraju i ich rodziny, bo są potencjalnymi roznosicielami wirusa. Obawiam się, że społeczni, wkrótce może być jeszcze gorzej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Świętokrzyskiem mąż pielęgniarki pracującej w szpitalu na zamkniętym z powodu wykrytego wirusa oddziale, został wyrzucony że sklepu. Czy to jest zachowanie racjonalne?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
podczas robienia zakupów, dodam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co jak ktoś pracuje za granicą rozumiem ale jak ktoś sobie polecial odwiedzić rodzinę chwilę przed ogłoszeniem pandemii to Sorry...
Prawda jest taka że ci nasi wspaniali rodacy przywlekl tego wirusa do Polski. Ilu będzie miało na sumieniu swoich bliskich....
Jestem zła bo ja nigdzie nie łaze a takie byle co co właśnie powróciło lotem do domu miga się od kwarantanna.
Maz pielęgniarki został wyrzucony? I bardzo dobrze!!!! Niech go zaopatruje gmina. Mało owa pielęgniarka już pozarazala osób? Czas na mezusia...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jak widać w prostym, niewykształconym ludzie zaczyna rodzić się agresja. "Ciemny lud" w końcu może przestać kupować papkę z TVP. Jeżeli zaczną się samosądy i anarchia, to pójdą w ruch pałki policyjne, kule gumowe i armatki wodne. Oby tylko na tym się skończyło.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja się właśnie boję,że ludzie bardziej od wirusa zaczną świrować od zamknięcia, przecież niektórzy mają małe mieszkania. Problemy z kasą i inne lęki i problemy. Na razie jeszcze to niedługo, ludzie się jakoś trzymają ale ile? Będzie jak w filmach katastroficznych, choć w sumie już trochę jest. W Włoszech ludzie napadają na sklepy, bo kasy nie mają.Nie jestem panikarą ale czuje się to napięcie dookoła.Tak naprawdę żeby nie zfisiować powinniśmy oswoić tą sytuację, bo nie mamy na nią wpływu ale człowiek nie maszyna, co wrzuci program wyluzuj.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

IQ60
- musiałam odłożyć planowanie ciąży - jeżeli "planowanie ciąży" jest czymś innym niż seks w club-owej toalecie z przypadkowo poznanym kilka minut wcześniej partnerem na weekendowej balandze to spokojnie możesz dalej planować.
- o ząbki dba się na bieżąco , a nie doprowadza do stanu że 2 tyg bez dostępu do dentysty powoduje wściekłość.
- za nauczyciela nie robisz , po prostu sytuacja uświadomiła cię że nie tylko szkoła jest odpowiedzialna za wychowanie twojego dziecka , które potrzebuje co najmniej takiego samego zainteresowania jak "szopa" na twojej głowie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jestem załamana Twoją wredną wypowiedzią i sposobem myślenia. Niestety takie jak Ty jest częściowo polskie społeczeństwo dlatego mamy co mamy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co za bezmózga wariatka. Naucz sie pisać! Do szkoly!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry