Widok
Wspaniałe miejsce :)
W Galerii 63 bywam od czasu do czasu i zawsze wychodzę zadowolona :) Obsługa jest uśmiechnięta i miła, klimat jaki tworzy wystrój i muzyka jest kapitalnie dopasowany, dzięki czemu można się zrelaksować przy smacznym posiłku i pysznej kawie. Fajne jest to, że można przyjść ze znajomymi na obiad w ciągu dnia lub przed imprezą i klimat jest zawsze dopasowany. Polecam każdemu kto lubi przyjemnie spędzić czas :)
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 5
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.5
* maksymalna ocena 6