W Galerii 63 bywam od czasu do czasu i zawsze wychodzę zadowolona :) Obsługa jest uśmiechnięta i miła, klimat jaki tworzy wystrój i muzyka jest kapitalnie dopasowany, dzięki czemu można się zrelaksować przy smacznym posiłku i pysznej kawie. Fajne jest to, że można przyjść ze znajomymi na obiad w ciągu dnia lub przed imprezą i klimat jest zawsze dopasowany. Polecam każdemu kto lubi przyjemnie spędzić czas :)