Kilka dni temu wybrałem się do Sempre nad Motławą już po raz któryś i muszę przyznać, że cały czas trzyma wysoki poziom. Ślicznie udekorowane miejsce, zadbane. Lokal wewnątrz nie jest może ogromny ale ma swój niepowtarzalny czar. Menu jest obszerne, ceny jak na lokalizację również nie są wysokie, pizza tam robiona już przy pierwszym skosztowaniu potwierdza jakość składników. Nie jadłem jeszcze pizzy tak dobrej jak tutaj! Kelnerki w Sempre są zawsze uśmiechnięte, bardzo sympatyczne i przyjazne dla klienta, muszą też mieć anielską cierpliwość do klientów, szczególnie gdy pracuje się już kilka godzin przy sporym ruchu. Jest jedna rzecz, na którą chciałbym zwrócić uwagę - a mianowicie pewna pani i jej zachowanie względem swoich pracowników. Niewysoka młoda dziewczyna, brunetka o rubensowskich kształtach z kolczykiem nad dolną wargą strasznie nieuprzejmie zwracała się do kelnerek. Wnioskuję, że pani ta jest tam kierowniczką lecz mimochodem usłyszałem jak wyraża się ona do pracowników, którzy z punktu widzenia klienta, dobrze wykonywali swoją pracę. Uważam, że tego typu zachowanie nie może mieć miejsca nigdzie i myślę, że być może pani ta nie dojrzała jeszcze do kierowniczego stanowiska