Sempre Pizza & Vino

Pizzerie

Gdańsk, Targ Rybny U4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A.D - ocena Najlepsza obsługa przez kelnera Dawida
~A.D
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Najlepsza w Gdańsku! wątek zamknięty Pizza z szynką parmeńską znakomita, lepszą jadłem tylko we Włoszech, do tego...
~Janusz78
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Przepysznie! wątek zamknięty Pyszna włoska pizza na cienkim cieście, do tego włoskie piwko i widok na...
~Johny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

pogorszyła się znacząco wątek zamknięty Niestety nie bywam tu często ale za to od dawna. teraz zrobiła się to...
~ZAWIEDZIONY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

KIEPSKO wątek zamknięty Jedzenie - NIE. Miejsce - TAK. Bardzo dobra lokalizacja, natomiast jedzenie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

znaczne pogorszenie- to już inna restauracja wątek zamknięty Sempre to miejsce do którego "w ciemno" przyjeżdżaliśmy z drugiego końca...
~bardzo stali klienci
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Pyszna pizza wątek zamknięty Polecam tę pizerrie. Pizza wyśmienita, obsługa bardzo miła. Całkiem...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

bardzo duże roszczarowanie wątek zamknięty Od ponad roku jesteśmy z chłopakiem stałymi bywalcami w "Sempre" nad Motławą....
~alessandra91
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Znowu wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Kolejna próba, kolejne podejście. Godzina 14-15 Gdańsk, Targ Rybny. Pusty...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Włochy nad Bałtykiem! wątek zamknięty Pizza rewelacyjna, nie ma sobie równych w Gdańsku, całkiem znośne wino domu,...
~G
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Pyszna włoska pizza! wątek zamknięty Pizza rewelacyjna, w typowo włoskim stylu, przemiła obsługa, wystrój bardzo...
~Katka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Zawiedziona wątek zamknięty Niestety bardzo się zawiodłam gdy poszłam do tej pizzerii. Spodziewałam się,...
~a.kan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

smacznie w milej atmosferze wątek zamknięty To najlepsza restauracja sieci sempre w trojmiescie. Jedzenie zawsze smaczne,...
~stali bywalcy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Ewa - opinia wątek zamknięty Odwiedzam Sempre regularnie i mam wrażenie, ze z każda moja wizyta jest...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

Wloska pizza? wątek zamknięty Probowalem (wloska) pizze w wielu miejscach na swiecie i, niestety, ta nie...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Zakaz wstępu z małymi dziećmi wątek zamknięty Wybraliśmy się dziś z rodziną na pizzę. Zachęceni dobrymi opiniami chcieliśmy...
~Magda
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Mieliśmy duże problemy ze znalezieniem stolika w porze obiadowej, lokal byl...
~Henryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

swietne ! wątek zamknięty Do restauracji Sempre zaczęłam przychodzić jeszcze przed wakacjami. Urzekla...
~Malgorzata.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Wspaniale! wątek zamknięty Kilka dni temu wybrałem się do Sempre nad Motławą już po raz któryś i muszę...
~Miłośnik włoskiej kuchni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Pizzę polecam, pewną panią z obsługi nie ;) wątek zamknięty PIZZA JEST NIEZIEMSKA! W całym Gdańsku nie znalazłam lepszej i rzeczywiście...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry