Widok

Wspaniały ośrodek! polecam!

Witam,
właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy kat.B za pierwszym razem. Sądzę, że nie udałoby mi się łatwo, gdybym skorzystała z usług innej szkoły nauki jazdy.

Wykłady teoretyczne są prowadzone w sposób zrozumiały. Podczas zajęć ludzie pomagają zrozumieć przepisy prawa drogowego więc nauka nie polega tylko na "wykuciu na blachę".

Z jazdami było u mnie ciężej niż teorią. Wcześniej nie jeździłam samochodem i nie dotykałam kierownicy więc trudno mi było na początku przyswoić sobie podstawowe ruchy. Pierwsze 10 godzin poszło na marne bo i marny ze mnie uczeń.

Dzięki uporowi i opanowaniu instruktora pana Andrzeja, i jego wspaniałym zdolnościom pedagogicznym dzisiaj wiem, że potrafię jeździć. No i zdałam egzamin :)

Pamiętajcie tylko, jeśli nie czujecie się na siłach zdać egzamin po wyjeżdżeniu 30 ustawowych godzin, to się nie pchajcie, bo może skończyć się to niepotrzebnym stresem i być może niezdanym egzaminem. Czułam, że po 30h nie jestem gotowa na plac manewrowy a co dopiero na jazdę po mieście, dlatego w porozumieniu z Panem Andrzejem dokupiłam kilka dodatkowych jazd.

Opłaciło się bo jestem kierowcą i to w pierwszym podejściu!
Życzę Wam tego samego
Z ElkąSchool
Moja ocena
Elka School B,BE,C,CE kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry