Widok

Współczesny frajer

Kim jest współczesny frajer ?
Np. facet z orzeczonym zakazem prowadzenia samochodów, który pożycza służbowe auto swojej żony, po czym natychmiast je rozbija
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z naszego podwórka: oddaje pieniądze do tzw developera SM Ujeścisko, łudząc się że pomnoży to jego kapitał, spekulując na rynku mieszkaniowym. Tymczasem obdarowany gasi światło i mówi adios frajeros.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To, ze oddał komuś pieniądze, to akurat nie czyni z niego frajera.
Frajera czyni z niego to, ze oddał komuś wszystkie pieniądze.

Powierzył swoje dalsze życie na świecie jakiemuś oszustowi i dziś ma tego efekty - biedę do końca życia i zgorzknienie z którym odejdzie z tego świata

Stad płynie arcyważna nauka dla młodych : nigdy nie wrzucaj wszystkich gruszek do jednego koszyczka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słowo frajer pochodzi z języka niemieckiego i oznacza coś darmowego, głównie darmową pracę, od słowa freier - darmowy, do tego zazwyczaj dochodzi fraza arbeiter lub arbeit czyli praccownik/praca. Tu odanaa sutuacja to nie frajerstwo tylko zwykłe chuigaństwo albo po prostu przestępstwo. Nie lepszy niż "zegarmistrz" S.Nowak - ten to do tej pory nie odpowiedział ani za swoje ani za żony przekręty, ani w Polsce ani na Ukrainie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ilu teraz jest biednych, bez oszczędności, bez mieszkania i domu. Wszystko w rękach żon w innych okolicznościach możnaby ich nazwać słupami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Nie lepszy niż "zegarmistrz" S.Nowak

Nowak z zegarkiem za 20 tysi przy Szumim, tym od maseczek i jego instruktorze narciarstwa oraz Morawieckim z działkami na żonę od biskupa to rzeczywiście frajer.

Dopiero towarzysze pisowscy pokazali co to jest Ooooojczyyyyznaaa Dooojnaaaaa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

dojna dojna, do dojenia frajerów, ale za PO w moim portfelu było mniej, a za PiS mam wiecej. Cud gospodarczy się stał. Pieniądze się pojawiły. Dla mnie rachunek jest prosty... nikt ci tyle nie da co PO ci obieca :P a jak wygladają obietnice to już wszyscy wiemy i nie ma głupich co by na demokratyczne hasła bez pokrycia sie nabrali. W wyborach każdy wybiera opcję która będzie cię doić. Jeśli komuś wydaje się że będzie inaczej to ma rację, wydaje mu się...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

dojna dojna, do dojenia frajerów, ale za PO w moim portfelu było mniej, a za PiS mam wiecej.

Typowy przykład myślenia nieudacznika. Młoda osoba, a nie potrafi w życiu niczego zrobić sama.
Pokolenie tzw. nowych komuchów.
Kiedy frajerzy zrozumiecie, że nic się wam nie należy??? Nic się nikomu nie należy.
Jeśli chcesz dobrze żyć to wymyśl, zarób, zainwestuj, przeprowadź proces, prowadź firmę i odcinaj kupony. Wy tygo nie potraficie. Potraficie jedynie narzekać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowy POwiak, nic o mnie nie wiesz, coś sobie wymyślasz i na tej podstawie własnych wymysłów mi ubliżasz, brawo, rób tak dalej, na pewno kogoś do swoich racji przekonasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wydaje mi się, że tu ktokolwiek chce kogokolwiek do czegoś przekonywać.
Jesteś młoda A już wiesz, że do końca życia będziesz odliczać czy wystarczy do końca miesiąca. A może wystarczy na szaleństwo w pizzerii raz na kwartał? A może wystarczy na tanią agroturystyka raz w roku?

To są te żałosne problemy Twojego życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

wszystko przepisane na rodzinę, jak u śp. Adamowicza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Frajer to naiwny, łatwowierny pan albo pani, który tak się zaangażuje w prowadzenie biznesu, że nie widzi jak okradają go pracownicy czy rodzina.

Inna wersja jest taka, że porządny człowiek, który nie zna lub nie chce stosować pewnych sposobów jest frajerem dla ludzi ze świata, którzy są, albo myślą, że są cwaniakami.

"Nie bądźcie naiwni, Bóg nie pragnie byście dawali się okradać". - Prawa zastrzeżone.
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielebny Salamon tylko potwierdził definicję frajera, która przylgnęła do łowcy po tym, jak został wydymany przez SM Ujeścisko. Smród tego doświadczenia, będzie mu przypominał nieustanny fetor z wysypiska. Frajerem też trzeba być, by wybierać taką lokalizację na mieszkanie i jeszcze inwestować tam w drugie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zegarek Nowaka - 20.000

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po przeanalizowaniu wiadomości od Wielebnego Salomona, dochodzę do wniosku ( jestem pewny) że pieniądze łowcy które wpłacił do SM Ujeścisko zabrał diabeł. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej od Wielebnego Salomona, jak dotrzeć do tego łotra. Nie ułatwia mi tego, nie chce bowiem podać adresu ani skrzynki email do korespondencji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stąpasz po cienkiej linie.., nie mam bynajmniej tutaj na myśli jakiejkolwiek reakcji z mojej strony, no może będę ignorował tego rodzaju posty.
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wielebnemu chodziło zapewne o stąpanie po cienkim lodzie........Zatem wywód Wielebnego przez ten banalny błąd, należy przesunąć do czyśćca, celem napisania korekty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w tej tabelce kwoty powinny być podane z kropkami, tak to trudno się zorientować - wzrok się męczy.

To tylko tak od strony technicznej bo do polityki się nie mieszam.

Nawiasem mówiąc kwota podsumowania to chyba ponad 8 miliardów, tyle samo co odzyskano z osławionych cystern...
Dla porównania - 500 Plus w pierwotnej wersji, czyli bez pierwszego dziecka to koszt 27 miliardów rocznie...

Tak się składa, że ja Wiem skąd rząd wziął pieniądze na Plusy...
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i dlaczego w tej tabeli = " w polsce" napisano z małej litery? a dlaczego Żona Szumowskiego z dużej litery? Podobnie "Katechetów".

ponadto niżej zjadło "n".

Takie drobiazgi podważają całą Akcję :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zegarek Nowaka się nie liczy bo rodzina zbierała pieniądze wiele miesięcy, by mu go kupić jako prezent..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbierała wiele miesięcy rodzina Nowaka, by kupić jako prezent zegarek?? Zbierała, głodowała, od ust sobie odejmowała.......na zegarek.....na szklano-metalowy plasterek? Czy ze mną jest coś nie tak, że bym nie chciał, żeby caaaaała rodzina wiele miesięcy zbierała na coś takiego?
Co ta rodzina miała za sieczkę w głowie zbierając na coś takiego zamiast na przykład kupić mu DVD z "Django"?? Świat zwariował??? A tak swoją drogą, z której strony BLM dobierze się do tego filmu Tarantino jako rasistowskiego przeżytku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Komandos, coś pomieszałeś. To rodzina łowcy zbierała pieniądze na zakup mieszkania na Ujeścisku. Poszły na to wszystkie oszczędności gromadzone jeszcze za PRLu, w tym wierszówki od Sztandaru Młodych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ja się odnosiłem do wpisu Dźwigowego z Raduni o zegarku Nowaka, zwanego zegarmistrzem, naprawdę mi się nic nie pomyliło....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry