Widok

Wspólne wypady trójmiasto

Witam wszystkich odwiedzających forum i zapraszam do grupy zamkniętej na Facebooku wspólne wypady trojmiasto.
Grupa powstała z inicjatywy kilku osób parę miesięcy temu i ciągle się rozwija obecnie liczy ponad 100 osób.
Powstanie grupy miało na celu ułatwienie kontaktu między osobami chętnymi do spotkań wrzucając post lub tworząc wydarzenie.
Wszystkich chętnych zapraszam w imieniu grupy do dołączenia do nas poniżej link
web*facebook*com/groups/2065298743796043/
zamiast gwiazdek kropki
Atmosfera w grupie jest luźna i wesoła nie ma kryterium wiekowych itp. Ważne żeby być otwartym na innych i mieć chęci do spotkań.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszamy obecnie w grupie ponad 140 osób. Dużo wydarzeń i ciągle się coś dzieje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grupa liczy już ponad 200 osób :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś to już 270 osób i cały czas grupa się powiększa :) zapraszamy, dzieje się dożo w grupie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i cały czas można dołączyć?;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy każdego kto chce się integrować wychodzić itp. Wydarzeń jest wiele więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oczekujemy otwartości i chęci do spotkań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ponownie i dalej zapraszamy chętnych aktywnych ludzi otwartych na spotkania wyjścia do naszej grupy na Facebooku Wspólne Wypady Trójmiasto. Jest sporo fajnych ludzi i dużo spotkań np.
Wycieczki rowerowe, Wypady na rolki, ogniska, kajaki, dyskoteki, ścianki, wyjazdy na domki, spacery itp. Masz chęci i pomysły zapraszamy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam posta :) prze kozacka ekipa :) sporo się dzieje, nie ma nudy, zawsze jest fajnie :) jeśli Twoi znajomi nie mają czasu to u Nas znajdziesz to czego Ci trzeba :) dobra zabawa gwarantowana.nie siedź w domu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalej zapraszamy jest już nas ponad 340 osób. Wypady różnego rodzaju kajaki rolki rowery spacery imprezy ścianki kłady wyjazdy na domki koncerty spotkania integracyjne itd wystarczy mieć chęci i czas na spotkania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można link do grupy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim, wystarczy, że na FB w wyszukiwarce wpiszesz Wspólne Wypady Trójmiasto. Na pewno znajdziesz grupę. Powodzenia! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.O.N.A a Ty też jesteś w tej grupie na FB?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie do Michala, jak dlugo mozna byc nieaktywnym na grupie, zeby nie zostac usunietym? Czy zdazaja sie jednostki psychopatyczne? Ze np sie z kims umowisz i musisz uciekac? Jak sobie radzicie z niedopasowaniem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonim, tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa jest dla aktywnych. Jeżeli zamierzasz być nieaktywny to nie warto wchodzić w grupę. Były 2 przypadki dziwnych ludzi zostali usunięci. Wszystkie naruszenia dziwne zachowania należy zgłaszać fo adminów. Raczej się nie spotykasz indywidualnie chyba że ktoś cię pozna na spotkaniach i wyrazi chęć taką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego fb,lub inne ćwierkadła ? Tak po prostu na maila ,lub telefon .za trudne ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maile itp nie sprawdziły się a tel. To raczej chętnie nikt ci nie poda! z racji ostrożności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To takie zabawy anonimowe z zachowaniem wszelkiej ostrożności ? Gryziecie się ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Zabawy anonimowe"? Co Autor miał na myśli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

do góry