Widok

Wszystko o lokalu to obsługa- ona tworzy klimat pub'u a tu jest piwnica nawet nie parter!

Już od dłuzszego czasu patrzyłam co się dzieje i co się tworzy na Piwnej nowego... powstał z zewnątrz zachęcający lokal, w środku bardzo interesujący i przyjemny wystrój... siadam z kolezankami... po ok. 5 min. nadal nikt nie podszedł więc podeszłam do baru i zapytałam barmana o jakieś menu, czy kartę win- odpowiedział że zaraz podejdzie... nie podszedł- po kolejnych 5 min. podeszła kelnerka ale nie po to aby zaprezentowac specjalność lokalu ale żeby poinformowac że stolik przy którym siedzimy ma rezerwację i mamy się PRZESIĄŚĆ!!! nie było żadnej informacji a kelnerka czekała az wstaniemy zszokowana jej brakiem obycia powiedziałam żeby zaproponowała GDZIE mamy usiąść! Skierowała nas na koniec sali- ok, stolik tez był ok. chociaz przy WC :/ nie zniechęcając się NADAL CZEKAŁYŚMY NA KARTĘ!!! kelnerka krążyła przy stoliku obok, patrzyła na nas, przy bardze gawędziły potem 3 KELNERKI!!! nie podeszła ani jedna- a lokal nie był zapełniony!!!! Zdegustowane po 15 min. ubrałyśmy się i wyszłyśmy zmieniając lokal CÓŻ JAK DLA MNIE KRECHA NA CAŁEJ LINII!!! Mogę czekac 30min. na obsługe jesli w lokalu jest tlok, ale jesli nikt nie raczy mnie obsłużyc nawet po UPOMNIENIU SIĘ!?
Moja ocena
Mon Balzac kategoria: Puby
obsługa: 1
 
menu: -
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani Elżbieto.Ocena surowa ,nie bronimy się ,tylko
przepraszamy i wyciągamy wnioski.Nasz lokal został niedawno otwarty
.Obsługe tworzy młody zespół, sympatyczny , pozytywnie nastawiony
do klientów.Niestety zawiódł brak rutyny i doświadczenia.Zebranie
zorganizowane po ukazaniu się Pani opini spowodowało wyciągnięcie
cennych wniosków.Wobec tego proszę nas jeszcze odwiedzić i
przekonać się że ta odpowiedz to nie tylko kurtuazja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry