Widok

Wszystko super

Jestem bardzo zadowolona z kuchni i współpracy z tą firmą.
Kupiliśmy kuchnię w tym studiu, bo oferta była najtańsza. Co do projektu,to kilka przydatnych rad otrzymałam ale miałam dużo w nim do powiedzenia, od wymiarów szafek do ustawienia sprzętów, poprostu wiedziałam czego chcę :)
Co do tego, czy ktoś jest po szkole czy bez niej to nie uważam tego za jakiś wyznacznik, wiadomo jak ktoś ma na coś papier to kasuje więcej i tyle.
Pani w innym studiu kuchennym u której robiliśmy jedną z pierwszych wycen była ślamazarna i nawet nie powiedziała, że mamy mieć gniazdka nie za sprzętem i skasowała 250zł za nic. Wycena była wiecznie niekompletna i dużo wyższa.
A tu w Studiu Net odmiana, miła obsługa, doradztwo, wycena w ciągu 20-25minut (po kilku pytaniach na gadu-gadu z Panią Izą i orientacyjnym rysunku rozstawu i wymiarów szafek ) która niemal nie odbiegała od końcowej wyceny.Wiadomo, że każdy jest omylny i zdarzył się mały błąd, ale Panowie monterzy mieli na to dobry pomysł i nie ma śladu.
Kuchnia jest piękna,wszystkie szafki równe i uchwyty też :) montaż trochę trwał około 9 godzin ale kuchnia jest dość duża. Mam nadzieję że po latach będę mogła powiedzieć to samo. Polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Pani,
Jeżeli ktoś nazywa siebie projektantem, to powinien nim być. A jeżeli nie ma wykształcenia kierunkowego, to niech nie nadaje sobie tytułu projektanta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Pani, :)
Widać, że zaszli Pani za skórę. Ja jestem zadowolona z usługi.
Może i wykształcenie jest ważne, ale jakby Pani nazwała kogoś kto przyjeżdża, robi pomiar pomieszczenia, może istniejącej instalacji, kolejno wizualizację i rysunek dla Pani, warsztatu i montażystów, nie wiem czy w wypadku szaf też, ale chyba jest podobnie. Doradza kolory, uchwyty itp. Próbuje dostosować to co Pani by chciała do tego co da się zrobić. Kim dla Pani jest projektant?
Rozumiem wystrój wnętrz, gra świateł, jego bakteriobójcze właściwości :) itp. ale jak tak to idzie się do Pani od wystroju wnętrz z papierem ASP i płaci pewnie coś koło 500-1000zł za aranżację pomieszczenia, jego kolorystykę, układ i doradzanie w kwesti koloru poduszek i zasłonek pasujących do dywanu i podłogi. Po takiej konsultacji pójdzie Pani do wykonawcy i nagle coś jest niewykonalne bo za mało miejsca lub materiału takiego nie ma. Papier przyjmnie wszystko. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry