Wstyd sie przyznać, ale przez strach i zaniedbanie doprowadzilem do tego ze powstało kilka poważnych ubytków kwalifikujących sie do leczenia głównie kanałowego.

Czytajac opinie na Trojmiescie, głównie szukałem gabinetu, który gwarantował by mi maksymalny komfort (bardzo bałem się dentysty) wraz z wysokim poziomem wiedzy i kompetencji lekarza stomatologa.

Po namowie kolegi, który jest stałym pacjentem Medicodent i wyrażał same pozytywne opinie, popędzony bólem postanowiłem podjąć leczenie w tymże gabinecie.

Musze przyznać ze po pięciu wizytach całkowicie wyzbyłem się leku związanego z leczeniem zębów. Od samego początku zwróciłem uwage na fakt - informowania mnie o wszystkim, w trakcie prowadzenia zabiegu, dzieki czemu czułem się naprawde komfortowo. Ze zdjęć przedstawionych na stronach widać było ze mają nowoczesny sprzet - i rzeczywiscie tak jest. Obsługe gabinetów równiez oceniam na duży plus.

Przedmna ostatni zabieg i jestem przekonany ze nastepnym razem równiez postawie na leczenie w Medicodent. Naprawde warto.