Wuko

Usługi hydrauliczne i wodnokanalizacyjne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Właściciel Adam Jankowski nie bierze odpowiedzialności za źle wykonaną usługę...
~Dominik O
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Usługa gazownicza wątek zamknięty Stanowczo nie polecam jeśli chodzi o usterki gazowe. Pracownik przyjechał...
~Iwona Romanowska Mista
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Nie polecam! wątek zamknięty "naprawiona" usterka powróciła już następnego dnia. Ceny z kosmosu. Niestety...
~MD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Nie polecam !! Ostrzegam przed tą firmą !!! wątek zamknięty Wziąłem firmę z neta bo zalewałem sąsiada z powodu pęknięcia rury ciepłej...
~Oszukany klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Naprawdę Polecam wątek zamknięty Polecam to firmę panowie z instal service przyjechali szybko i...
~Irena Sosnowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Stały klient Stefan.k wątek zamknięty Korzystałem już kilka razy z usług firmy pana Adam. Taka usługa jak ma byc!!!...
~Stefan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

odradzam zdecydowanie - strata czasu wątek zamknięty Pan telefonicznie informuje o wysokości ceny usługi. Fajnie. Tyle że, cena ta...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

fachowo wątek zamknięty Zadzwoniłem do instal, osoba odbierająca umówiła mnie na 14 30 przyjechali...
~TURON
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

USŁUGI WYSOKIEJ JAKOŚCI wątek zamknięty Szybko i dobrze a przy tym dokładnie - tyle mogę powiedzieć. Jakieś 4 lata...
~Joanna Kryszcz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

INSTAL SERWIS to według mnie świetna firma! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z ich usług! Nie wiem, kto się spotkał ze złą...
~Kalina Mazowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Super Fachowcy wątek zamknięty Miałem awarię kanalizacji. Przyjechali bardzo szybko. Sprawnie usunęli zator....
~Krzysztof Marczak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Odradzam. wątek zamknięty Firma bardzo droga, żeby nie powiedzieć, że ceny są z kosmosu. W kranie,...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Nie polecam!! wątek zamknięty Ceny z kosmosu. Umawiają się na jedną godzinę a przyjeżdżają kiedy chcą...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

porażka wątek zamknięty Panowie przyjechali naprawic przeciekajacy kran. Naprawili w połowie i...
~S
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Fatalne usługi wątek zamknięty Zamowiłam hydraulika, bo potrzebna była wymiana uszczelki - tak przynajmniej...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry