Wulgar

Wulkanizacja Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa

Gdańsk, Kurierów Armii Krajowej 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jeżeli miał bym podać definicje warsztatu na poziomie to zrobił bym to jednym...
~Srebrne polo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

opinia wątek zamknięty bardzo dobra i fachowa obsługa wysoka jakość,terminowość iprzystępność cen
~zibi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

POLECAM !! wątek zamknięty Witam , korzystałam dziś z warszatu całkiem przypadkiem, mialam problem z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, bez naciągania, można liczyć na pomoc w...
~Fidga27
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystałem do tej pory 2 razy, wszystko było ok, serwis wykonany w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Złapałam "gumę" późnym wieczorem. Zadzwonilam do Wulgara, mając nadzieje ze...
~GG
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

zawsze zadowolony wątek zamknięty Korzystam z WULGARA ponad rok. Zawsze witają z uśmiechem. Poradzą ,...
~zadowolony pan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Za każdym razem zadowolony wątek zamknięty Korzystam już kolejny sezon z warsztatu WULGAR, wymiana opon + drobne naprawy...
~BadKlopsik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Marcyś - opinia wątek zamknięty Super miejsce! Wszystko zrobione zgodnie z prośba, za normalne pieniądze!...
~Marcyś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szybko, niedrogo i konkretnie :) Pozdrawiam!
~Usatysfakcjonowana klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Mechanika wątek zamknięty witam. w środę byłem u chłopaków w Wulgarze, miałem do wymiany olej...
~javii
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Goraco POLECAM !!! ten warsztat. Robia wszystko od A do Z i to za niewielkie...
~suzuki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

100% profesjonalizmu wątek zamknięty Ze swojej strony polecam Wulgar, byłam u nich w zeszłym tygodniu pierwszy raz...
~Monika z Renault
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Jestem stałym klientem warsztatu Wulgar i jestem bardzo zadowolony z ich...
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Wgnietli próg przy wymianie opon wątek zamknięty TRAGEDIA Przy wymianie opon wgnietli mi podnośnikiem próg. Zniszczyli...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Super wątek zamknięty Wymieniałem łożysko koła w Mazdzie 6 szybko sprawnie i terminowo . Co do ceny...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry