Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient wątek zamknięty Korzystam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Gorąco polecam.
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Pogorszyło się wątek zamknięty Obsługa znacznie się pogorszyła,co za tym idzie jakość napraw również....
~Wujek Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i bezboleśnie. Warto korzystać z usług w tym warsztacie.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty Najniższe ceny w trójmieście za wyważenie opon nieprzelotowych 20zł/szt.,...
~klemens
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Jestem zadowolona z usług warsztatu wątek zamknięty Często korzystam z usług warsztatu. Może ceny są troszkę za wysokie, ale wole...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

geometria kół wątek zamknięty Witam miałem niestety okazję korzystać z usług . Niestety uważam ze są to...
~Dan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

wymiana wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Wymiana...
~seat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Badanie techniczne szmochodu Opel Astra wątek zamknięty Bardzo sympatyczna ,fachowa i rzeczowa obsługa. Minimalny czas oczekiwania ....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

WULKANIZACJA wątek zamknięty Od 13 lat korzystam z usług wulkanizacyjnych i jestem bardzo zadowolony....
~stały klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Polecam wulkanizację oraz stację kontroli pojazdów wątek zamknięty Fachowa i co najważniejsza miła obsługa, która doradzi i podpowie. Ceny są...
~SpeedMaster
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

JW - opinia wątek zamknięty TYPOWI OSZUŚCI I NACIĄGACZE, PO RAZ KOLEJNY ZROBILI TO CZEGO NIE MIELI. PONOĆ...
~JW
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Poprostu super! wątek zamknięty Bardzo pozytywnie. Przystępne ceny,otwarte w soboty,bardzo szybka i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Wulpol wątek zamknięty Serwisuję swoje auto w Wulpolu już od wielu lat i nie mogę powiedzieć o tym...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

polecam bardzoooooo wątek zamknięty szczerze polecam ten warsztat robią dobrze i są przystępne ceny
~włascicielka clio
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Wojciech - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam, pomimo że skusiłem się po poprzedniej opinii to muszę...
~Wojciech
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam. Miła obsługa,moim zdaniem popełniaja czasem błędy jak każdy chociaż...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Naprawiałam klimatyzację i wymiana klocków hamulcowych wątek zamknięty Ja nie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, mi naprawiał Pan klimatyzację i...
~mika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry