Widok

Wybielanie zębów

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu? Piję dużo kawy i powiem szczerze moje zęby są w nie najlepszej kondycji.Ratujcie kochane kobitki!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja słyszałam o węglu aktywnym albo o skórce z banana. Moja znajoma próbowała również wody utlenionej, bo gdzieś wyczytała o tym, ale efekty były słabe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam też jestem cirkawa9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domowe wybielanie zębów może być skuteczne, ale ważne jest zachowanie ostrożności i wybór metod, które są bezpieczne dla zdrowia jamy ustnej. Węgiel aktywny i skórka z banana to popularne domowe środki, ale nie zawsze dają oczekiwane efekty i mogą być trudne do kontrolowania.

W przypadku węgla aktywnego, może on zdjąć pewne plamy, ale nie jest to zalecana metoda na dłuższą metę ze względu na potencjalne uszkodzenia szkliwa zębów i nadwrażliwość. Skórka z banana zawiera pewne naturalne składniki, które pomagają w wybielaniu, ale także nie jest to metoda o natychmiastowym efekcie.
O mnie i moich pasjach na Carrd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


z past bardzo dobra jest Blend-a-med 3d white luxe glamorous white. Do tego - dobra szczoteczka elektryczna (np. Oral B wyższej klasy albo soniczna) - i jest efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle że pasty wybielającej nie powinno się stosować dzień w dzień, bo osłabia szkliwo... Ze sposobów domowych to też słyszałam o węglu, ale nie liczyłaby na jakieś wybitne efekty. Jeśli mocno Ci to przeszkadza to może spytaj swojego stomatologa jakie są opcje profesjonalnego wybielania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprobuj soda oczyszczana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybrałam się do http://spaltluszcz.pl/profesjonalne-wybielanie-zebow/ wspaniały efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam http://chatkamoniki.pl/jak-dbac-o-zeby-po-ich-piaskowaniu/ efekt jest niesamowity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedz http://zychstaszewski.pl/gdzie-w-warszawie-wybiele-zeby/ będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej będzie chyba jednak wybielać zęby w gabinecie. Stomatolog będzie umiar dobrać metodę do naszych potrzeb, no i skontroluje stan naszych zębów. Niestety jeśli mamy ubytki taki zabieg nie może być wykonany. Oczywiście, pozostają też pasty wybielające, które może nie dają efektu "wow"ale pomagają zapanować nad przebarwieniami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadne domowe metody na wybielanie zębów nie są skuteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety to prawda. Nie ma skutecznej metody na wybielanie zębów w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko u dentysty też nie zawsze jest to bezpieczne. I trzeba trzymać białą dietę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie liczyłabym na skuteczność domowych środków. Lepiej udać się do gabinetu, trochę kaski się zostawi ale przynajmniej wiadomo na co.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, 300-400 złotych i po robocie, teraz jest mnóstwo sposobów, osobiście polecam laserowe. Krótko, sprawnie i konkretnie, no a przede wszystkim pod kontrola stomatologa. Ja jestem mega zadowolona, ale ciekawi mnie co z osobą która próbowała wody utlenionej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wybielanie metoda nakładkową:
mniejsza nadwrażliwość zębów w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu,
wykonywanie wybielania pod kontrolą profesjonalisty,
efekt wybielania utrzymujący się nawet do dwóch lat,
nakładki są idealnie dobrane, co zmniejsza ryzyko podrażnienia dziąseł,

https://www.sucha24.pl/component/k2/item/11501-wybielanie-zebow-jaka-metode-warto-wybrac - więcej o metodach wybielania jest na tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domowe sposoby tylko uszkodzą Ci szkliwo... Raz na jakiś czas można wybielić! Robiłam już kilka razy zabieg, kupując go przez medistore. Nie za drogo, a przede wszystkim szybko i dokładnie. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie! również uważam, że domowe sposoby tylko zniszczą płytkę. najlepiej udać się do specjalisty, który fachowo zajmie się tematem. ja wybielałem zęby w Centrum Stomatologicznym Grunwaldzka w Pruszczu Gdańskim i efekt jest naprawdę widoczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem ile masz lat i w jakim stanie są Twoje zęby, ale czasem lepiej zostawić swoje naturalne zęby, jeśli problemem jest tylko kolor. Pamiętaj, że uzupełnienia protetyczne również się ścierają i przebarwiają. Jak już je zrobisz, to trzeba mieć z tyłu głowy, że trzeba będzie je co jakiś czas "reperować" bo mogą się ukruszyć, przebarwić czy po prostu z racji wieku już nie wyglądać tak dobrze. A własne zęby to jest skarb nie do odzyskania ;)
Ze swojej strony polecam te klinikę stomatologiczną w Gdańsku https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/licowki/ W klinice specjalizują sie w stomatologii estetycznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie nie zadziałały domowe sposoby i drogie pasty wybielające, dlatego zdecydowałam się pójść do dentysty na odlew szczęki i dobór specjalnego roztworu do wybielania zębów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weź czubatą łyżkę oleju kokosowego i trzymaj go w ustach, przelewając, żująć, przez pół godziny i tak codziennie. Raz w tygodniu do oleju dodaj węgiel aktywny i tak samo postępuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i dziala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odkąd używam szczoteczki sonicznej Oravio - modelu Falcon mam mega białe zęby. W szczoteczce masz tryb pracy "wybielanie" i szczoteczka pracuje w taki sposób, że serio widzę efekty, oczywiście w połączeniu z pastą wybielającą ;) Podaje link do podglądu;) https://oravio.pl/p/szczoteczka-soniczna-oravio-falcon/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś wybielałam zęby w domu i wyszedł całkiem niezły efekt. W internecie można kupić specjale preparaty wybielające, które pozwalają uzyskać fajne rezultaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten artykuł o wybielaniu zębów - może trochę rozjaśnić temat.
https://www.syrenkadental.pl/przeciwwskazania-do-wybielania-zebow-twoje-bezpieczenstwo-na-pierwszym-miejscu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry