Widok

Wybite szyby

Witam. Zdziwiłem się, że jeszcze nie ma tematu na tym forum. O co chodzi, ktoś coś wie? PS. Miastowe do miasta!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wybite te szyby gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Typowy wieśniak. Wieśniaki na wieś!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Raczej miastowy we wsi bo tak zazwyczaj jest że miastowi robią chałe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pszenna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan A byl u bratanka na imprezie .Towarzystwo patologigne tak się napilo ze potem biegalo z nozem przebijaloopony i wybijalo szyby w zaparkowanych autach na ul.Cynamonowe i Ksiezycowej .Strach wychodzić z domu skoro ma się takie chwasty jako sąsiadów.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co na to policja skoro wiadomo kto jest sprawcą? Szkoda że element z Chełmu, zabianki, itd dotarł aż tutaj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

ani nie napiszesz gdzie, ani w czym wybite, jak taki poziom wypowiedzi jest we wsi, to pewnie dla tego nikt nie pisze, bo nie potrafi...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

ul. Pszenna powybijane szyby, przebite opony w samochodzie zaparkowanym przy osiedlu Familijnym. Auto stało w miejscu dozwolonym, nikomu nie przeszkadzało. Nawet samochód stojacy po drugiej stronie Pszennej z napisem skup aut tez ma wybita szybę. Kiedyś tego w Baninie nie było, był spokój można było domu nie zamykać i do sklepu pojechać nawet jak ogrodzenia nie miałeś. A teraz dzicz, bydlęta ,śmiecenie. Co za patologia się wprowadziła.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

pewnie Ci sami, co niszczą plac zabaw przy Księżycowej .. ;(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nam z samochodu zaparkowanego przy pszennej ukradli 4 kołpaki. Dzicz totalna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak to jest jak frustracja nie znajduje ujścia. Ciekawe historie, że to na pewno "ci nowi" i od razu jeszcze wiadomo z jakiej dzielnicy. Wcale bym sie nie zdziwiła gdyby to byli młodzi gniewni - dzieci tutejszych mieszkańców od x lat. Swoją drogą mam nadzieję, że szybko go lub ją lub ich namierzą. Każdy zostawia ślady.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Policja przyjechała na miejsce nawet dwa radiowozy ponieważ był tak nieobliczalny ze jeden radiowóz nie dał rady nawet po zatrzymaniu dewastowal radiowóz w środku .Niby leczy się bo ma depresję . Ale to mu nie przeszkodziło żeby pić i nie wiadomo co jeszcze brać Zresztą to nie pierwszy wybryk tego chwasta mam nadzieję ze tym razem odpowie za to .Najgorsze jest to ze ta cała impreza odbywała się przy małym dziecku no ale czego się spodziewać po takiej patologii bo inaczej tego nazwać nie można.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

nn a co to za typek, napisz cos więcej bo lepiej wiedzieć i omijać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ludziska nie dodawajce sobie do tej historii, jakie noże jakie ćpanie ?
hwasty można sobie wypielić przed wejściem a patologie leczyć najpierw od własnego kręgu
Spójrzcie na siebie a nie szukajcie sensacji nie znacie prawdy nie byliście tam więc skąd możecie znać takie szczegóły aaa może jeśli ktoś sam bierze jakieś dziwne substancje to później myśli że wszyscy biorą "nn" nie mierz inny innych własną miarą to nie ładnie
Pozdrawiam
Tak nawiasem mówiąc podawanie publiczne danych osobowych może się zakończyć postepowaniem sądowym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ty rozumiesz tępaku co to są dane osobowe i sprawa sądowa?
Następny d**il, napisz jeszcze coś o rodo!
Twój krąg się toba nie zajął i trzeba będzie pielić...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Napisz chociaż ulicę na której się spodziewać po domem takiego delikwenta ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety miałem ta przyjemność przechodzić obok tego zajścia .Nikt przy zdrowych zmysłach się tak nie zachowuje .Te całe towarzystwo powinno być zgarniete bo zachowywali się jak bydło a nie jak ludzie .Strach wieczorem wyjść. Mniejmy nadzieję ze sprawa dla nas mieszkańców będzie pozytywnie rozwiązana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

z jakiej ulicy byli lub był ten ktos, ludzie informacja jest ostrzeżeniem nikt nie prosi nazwiska. Kto to był czy skrecali w Złota bo słyszeliśmy jakieś darcie mord a może to inna grupa i przypadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To właśnie ta grupa tych kulturalnych inaczej cały incydent miał miejsce na c ynamonowej a koleś jest z Ksiezycowej z tego co się wydzierali .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

aż trudno uwierzyć ,że na Księżycowej mieszka ktoś taki. Zawsze tam spokojni ludzie mieszkali i raczej nie młodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zaraz... Czy na Księżycowej stoją jakieś "wagony w polu"? Za to Cynamonowa to chyba te paskudne baraki... Tyle w temacie chamstwa, patologii i degrengolady.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przglupy i tyle. Może Pani sołtys wypowie się w sprawie patologii ma cynamonowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Stoi tak w połowie po prawej jadąc w dół tylko jest tak długi że musieli zrobić dla niego nową ulicę......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nie pierwszy wyskok tego furiata-jakis czas temu jezdzil pijany po pszennej i rozwalał stojace przy niej auta.Teraz wybijal szyby w autach przy Cynamonowej i Pszennej.No to czekamy na to co bedzie nastepnym razem-podpalanie???I faktycznie byl pijany,naćpany i zachowywal sie jak nieobliczalny furiat-mieszka przy Księżycowej-strzeżcie sie mieszkancy tej cichej ulicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Parę lat temu tez zglaszalem takiego furiata bo jeździł po Pszennej jak szaleniec nie patrzal na nic jak obłąkany cud ze nie było tragedii czerwone a3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To ten sam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a policja nic nie zrobiła jak widać przez tak długi czas...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nadal nie wiem o kogo chodzi nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o kims takim kto mieszka na ul. Księżycowej. Nie piszecie co za typ to jak mozna się wystrzegać. Owszem kiedys po Pszennej jechał pijany typ po browar do Lewiatana i przy siłce go zatrzymał gościu , któremu omal dziecka w wózku nie potracił. Czy to ten sam? Ale on na Księzycowej nie mieszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie licz na to ze ktos tobie poda dane personalne mimo ze wszyscy wiedza o kogo chodzi.Prosze sie zglosic na komisariat policji w kartuzach-byc moze tam udzielą szczegółowej odpowiedzi na nurtujace pana pytanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

To napewno ten bonzo degenerat siejący patologie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Juz wiem , typ z tych szarych bloków HB na Księżycowej po prawej stronie. Pijus
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ludzie co wy za bajki wymyślacie! Ta cała ,,patologia" jak wy to nazywacie nie biegała z nożami i nie przebijała wam opon tylko próbowali uspokoić tego gościa, aby nie zniszczył reszty aut które tam stały! Teraz jesteście wielce mądrzy, a jak jeden psychol biegał po osiedlu to 40 baranów stało i patrzyło jak niszczy ich auta i ani jeden nie był na tyle odważny, aby go powstrzymać. Teraz w necie to zgrywacie wielkich kozaków , a wtedy jakoś brakowało tych najodważniejszych. No tak teraz to przecież najlepiej całą winę zwalić na tych, którzy szczerze mówiąc próbowali was uchronić. Ale tak to już jest jak się bydło przeprowadzi z miasta do takiego Banina. Próbują pokazać, że są lepsi od innych, a w rzeczywistości okazują się największą patologią. Szkoda mi tylko tych ludzi u których to wszystko się wydarzyło, bo oni nie są niczemu winni, że ktoś jest chory, a wy robicie z nich tych najgorszych i próbujecie im wejść na psychę. Ja również mam zniszczone auto przez tego Pana, ale jakoś nie zamierzam się mścić na tych ludziach, tylko skontaktuje się z jedynym winnym tej całej sytuacji. A wy jak już chcecie kogoś oczerniać to może najpierw się dopytajcie jak było naprawdę, a wtedy dopiero komentujcie. Jestem pewna, że gdyby nie było tutaj opcji komentowania anonimowo to nie byłoby większości tych komentarzy ;) To tyle w temacie , pozdrawiam i życzę miłego dnia, wam także hejterzy ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

dzienki. zabianka, przymorze, zaspa, nowy port king
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

~... 91.232.48.* Ty w ogóle zrozumiałaś co tu jest napisane na tym forum? Nie każdy mieszka na tym osiedlu ! A co sąsiedzi Twoi robili z nożami biegali? No gratuluję rozwiązania sprawy Ludzie przejeżdzaja i widza powybijane szyby to komentyuja i to jest dla Ciebie patologia - rozmowy , wymiana opinii. Po drugie ludzie niektórzy znaja pijusa i tego drugiego d**ila z Cynamonowej i mają do niego chodzic i prosić by szkode naprawił! Dzień dobry Panu , wczoraj Pan troszkę wypił i czy szanowny Pan odda mi kase za zniszczona szybę? tak ma być?nieeeeeeeeeeeee. facet brał jakieś g........o i chlał jest w amoku to się Policję wzywa . Kozacy ? Wy jesteście pi.............y za przeproszeniem bo zezwalacie takiemu sasiadowi na wybryki, robi melinę na osiedlu a już dawno powinniście zbiorowo zgłosić chwasta na Policję. Kobieto wywarzaj słowa jak piszesz po patologia to się wprowadziła na to osiedle mam na myśli tego faceta co tam mieszka. Ludzi postronnych wyzywasz , Pier.........j się w główkę. Nigdy tego nie było w Baninie do czasu kiedy tali chwast nie zamieszkał między ludzmi .Dajecie przyzwolenie a chwast śmieje się Wam w twarz. Ile będziecie czekać jeszcze aż kolejnym razem podpali ? Idiotycznie to opisałaś to Ci odpowiadam.
PS. ktoś jest chory? jak bierze leki to po ch..j chleje. Tak to sobie tłumaczysz chory to może tak. Dewianci sexualni to tez biedni chorzy ludzie. Np. w czarnych sukienkach molestuja dzieci pedofile ale wolnoi ku.wa bo jest społeczne przyzwolenie. Nieeeeeeeee! jak jest kur...a nieobliczalny to zamnknąc bydło w specjalnym zakładzie. Nie żal Ci babo dziecka malutkiego , które tam było z tymi poje......mi!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Po pierwsze nie mówię że wyrażanie opinii jest dla mnie patologią, tylko ludzie piszą tutaj takie bzdury , że sama się zastanawiam czy nie są przypadkiem naćpani. Po za tym po co robić taką sensację? Czy wy ludzie naprawdę nie macie co robić jak siedzieć z laptopem przy oknie i każdego obserwować ooo bo może pies sąsiada zrobi kupę na moim trawniku i od razu zrobię sztuczne show że ten sąsiad pewnie znęca się nad zwierzęciem bo go nie przypilnował... Ludzie weźcie się ogarnijcie..
Po drugie widzę, że jesteś słabo obeznany w temacie ,bo to nie Pan z Cynamonowej wybijał szyby, on tylko zaproponował pomoc w naprawie samochodów. Po trzecie ten cały ,,chwast" wezwał policję, a nie wasze szanowne towarzystwo które kryło d*pe w domach, a teraz zgrywa wielkich kozaków w necie. Po czwarte z tego co mi wiadomo to na tym waszym osiedlu od poczatku dochodziło do jakiś chorych akcji o których lepiej tutaj nie pisać bo będzie kolejna sensacja wśród miastowych. Nie podoba wam się to się wyprowadzcie spowrotem do miasta i wtedy oceńcie gdzie była patologia! Nikt was tutaj nie trzyma, a bez tego bydła było tutaj o wiele spokojniej! To wy wprowadzacie tutaj patologiczne zachowania! W sumie sądząc po Pana/ Pani wypowiedzi to nie można spodziewać się czegoś innego skoro co drugie słowo trzeba cenzurować, ponieważ nie zna się innych słów. No tak ale przeprowadził się taki z miasta na wieś to już się uważa za niewiadomo jak inteligentnego... Przepraszam inteligentny inaczej. Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

91.232.48.* kogo bronisz typa co patologie zaprosił na Cynamonową czy tego co demolował bo nie rozumiem? ludzie którzy mieszkaja na Cynamonowej w tym budynku znają faceta i mają zdanie wyrobione. Co rodziną jestś ,że bronisz go! W chacie malutkie dziecko i pijaństwo na umór. Gratuluję. Poczytaj jak wyzywasz ludzi prostaczko jedna i pie...j sie w ten łeb pusty , raz a dobrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Licz się człowieku z słowami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To ty wyzywasz ludzi, a nie ja, więc to ty jesteś zwykłym prostakiem. Widzę, że nie radzisz sobie z czytaniem ze zrozumieniem, bo z mojej prostej wypowiedzi nie potrafisz nawet wywnioskować, że nie bronie typa który demolował nam auta, ale ludzi u których przebywał. I nie, nie jestem ich rodziną, ale ich znam i dokładnie wiem, że u nich nie ma pijaństwa! Więc człowieku najpierw się dokładnie dowiedz o co chodzi a wtedy siej ploty. I dobrze walne się w ten ,,pusty łeb" bo tylko to mi zostaje czytając twoje żałosne komentarze. Ale do ciebie też mam prośbę, ty już się lepiej nie uderzaj w ten łeb, bo ktoś już kiedyś zrobił to zbyt mocno ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

kobieto zamilcz już
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

sorry może nie warto plotek powtarzać. Kończę temat i przepraszam jak ktos się poczuł urażony ale nie dziwcie się ,że ludzie róznie odbieraja takie sytuacje. A Pani niech się tak nie denerwuje na moje wpisy powyżej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie nie warto powtarzać plotek, bo później wychodzą z nich całkiem inne historie, każdy sobie coś do mówi, a niewinni ludzie cierpią przez głupotę innych . Faktycznie lepiej zakończyć już tą całą sensacje i czekać, aż winny poniesie konsekwencje swoich czynów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypadkiem trafiłem na ten temat fakt nie mieszkam w baninie i nawet nie wiem gdzie to jest :)
Boże ludzie jacy wy jesteście prości!!
Czy któryś z was wprost powiedział jednemu albo drugiemu z tych panów wprost że są chwastem albo pijusem ???
Dam sobie rękę obciąć ze nie a dlaczego ?
Bo jesteście tacy odważni tylko po drogiej stronie ekranu
Śmieszne
Ale to nie tylko u was w Baninie tak jest wiec luzik
Pozdrawiam
GhM
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawda jest taka ze bratanek zaprosił swojego rodzinę na imprezę było picie cpanie i cholera wie co jeszcze wszystko działo się w domu przy małym dziecku i jak to nazwać .Skoro by mieli trochę oleju w głowie to by nie odali używek człowiekowi który niby się leczy.Dla mnie całe towarzystwo patologiczne i taka prawda bo to nie pierwszy raz kiedy jest tam taka libacja albo jeżdżą po pijaku albo wybijają szyby .Ciekawe co jeszcze zanim ktoś zrobi z tym porządek.Widziałem człowieka który zrobił ta libacja szczęka tak mu chodziła że sam nie panował nad tym pijany ze ledwo stal..Efekty libacji mamy widoczne zdemolowane auta .Dla mnie wszyscy sa winni bo nawet nie raczyli wezwac policji .No ale jak na swojego przeciez nic sie nie stalo. Jak by tego było mało policja popsikala gazem w domu żeby wyprowadzić delikwenta .No i co reszta towarzystwa zrobiła po pół godzinie się kapnela ze dziecko śpi w tym smrodzie. Więc naprawdę inaczej nazwać tego nie można jak patologia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdzie tu są kropki, przecinki i nowe linie????

Jejku, tego się nie da czytać, jakby ktoś zwymiotował literkami.

Proszę to napisać poprawnie bo to brzmi jakby jakaś Karyna wykrzykiwała :P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Widzę drodzy państwo że chyba najwięcej do powiedzenia ma ul cynamonowa pan lub pani jeśli macie coś dopowiedzenia chociaż mówcie prawdę a nie same kłamstwa i oczernianie ludzi bo tego się nie da czytać i słuchać!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

kto odda kasę za szyby ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój ubezpieczyciel? Osoba wskazana (i skazana?) przez sąd? Jeżeli to nie zadziała, spróbuj na http://www.pomagam.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To faktycznie oburzające, że właściciele zdemolowanych samochodów mają czelność wyzywać i oceniać sprawcę, a to taki dobry sąsiad który teraz czuje się skrzywdzony, zaszczuty i zaczął się jąkać - zniszczyliście człowieka! Nic wielkiego się nie stało, komu nie zdarza się pochlać i poćpać co weekend a potem demolować wszystko co w zasięgu wzroku, a przy okazji i żonie przypierdolić profilaktycznie: normalna rzecz. Co za ludzie teraz tu mieszkają, wszystko im przeszkadza, przedtem bez nich było lepiej - nie podoba się sąsiad troglodyta to niech wracają do miasta!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

37.248.152.* 100% racji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
wczoraj znowu zostały uszkodzone trzy samochody na księżycowej, ponoć to ten sam typ co na fanilijnym ganiał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może to ten, który dziś w jednym z wątków straszył filmowaniem mieszkańców i ich zwyzywał.Samozwańczy szeryf?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ech miastowi do miasta. Jak was nie było to wybijalismy sobie szyby i nikt nie miał pretensji... Jo joooooo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

a w którym miejscu? blisko Pszennej?
naprawdę nie można go złapać, czy wiadomo kto to jest, ale Policja nic nie robi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W końcu jak z tym świrem ? zamknęli go ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry