Widok

Wybór przedszkola

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Zastanawiam się nad wyborem przedszkola. Mieszkam na Ujescisku. Może ktoś poleci mi fajne przedszkole. Może być albo publiczne ( teraz jest okres rekrutacji) albo prywatne. Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci Cogito. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie wiem tylko, kiedy jest nabór ( to przedszkole niepubliczne)- niektórzy Rodzice czekają od 5 rano, by się wpisać, ale naprawdę warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info. A co myślicie o Pozytywnym na Świętokrzyskiej czy Morskim ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 5 to ja stałam a syn jest 15 na liście rezerwowej. Dostawało sie tylko 19 dzieci. Pierwsi rodzice stali od 16 dnia poprzedniego.... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie nie dajcie sie tak upokarzać. Stać całą noc za miejscem w p kolu?! Zbojkotować to przedszkole to może dyrekcja w końcu potraktuje Was poważnie. Bo ewidentnie mają Was - rodziców za nic!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

O jakim upokorzeniu tu piszesz? Nikt nikogo nie zmusza. Jest taki wybór przedszkoli prywatnych w okolicy, że jeśli Ci się oczekiwanie w kolejce nie podoba, to wcale nie musisz. Mnie do niczego nikt nie zmuszał , nie czułam się upokorzona, stałam z własnej woli- takie były zasady rekrutacji- kolejka i już. Albo to akceptujesz, albo nie. Dzięki temu mój Syn ma miejsce we wspaniałym przedszkolu, z zaangażowanymi Paniami, ze stosunkowo niskim czesnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktem jest to, że nocna kolejka spowodowana jest jedynie niskim czesnym w tym przedszkolu. Nikt nie stałby w kolejce, gdyby czesne wynosiło 800 zł. W Cogito jest ono niewiele wyższe od przedszkola państwowego, a wiadomo jak jest z miejscami w państwowych. Przy oszczędności kilkuset złotych miesięcznie naprawdę warto poświęcić jedną noc...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Mały Skarb. Kameralne, przyjazne, stawiające na rozwój dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie są opłaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Małym Skarbie? Czesne 590 zł plus wyżywienie 10,50 zł za dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry