Widok

Wybory Miss Lata

Wybory Miss Lata Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Wybory Miss Lata, 13 lipca 2007 godz. 19:30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miss Lata

Dziewczyny byly swietne:)) Czekam na foty!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..

Kto wygrał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam na zdjecia

mam takie pytanko: ma ktos zdjecia i oczywiscie wyniki, prosze o jakis adres stronki, gdzie moge to sprawdzic. wielkie dzieki aaggaa855@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

-o-

Ja tez jestem ciekawa gdzie sa te zdjecia. Powinny juz dawno byc na stronach a poki co..nie ma! Najlepiej cala relacja z wyborow Miss Lata. Wydaje mi sie ze w Sopocie wygrala Marta Aftewicz (ale nie dam glowy) w Osieku Marta Murawska pierwsza vicemiske dostala Dominika Korzeniecka..i hm a w tym ostatnim nie mam pojecia. A wogole to Norbi byl fajny:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odp

wygrala gdanszczaninka, bylo nawetfajnie Norbi rzeczywiscie byl nawet mam z nim pare fotek ;). a co do zdjec miss tomam prywatne moge przeslac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyniki

zdjecia beda na stronie www.impresario.com.pl w galerii i cieżko stwierdzic kiedy ale moge powiedziec ze w Sopocie wygrala Marta Aftewicz, I-vice miss została Kasia Kolbusz a II-vice Agata Janus. Jeżeli chodzi o Osiek to wygrała Marta Murawska, I-vice miss Dominika Korzeniecka a II-vice Beata Szyszka, natomiast w Mechelinkach wygrała Agata Janus, I-vice Kasia Ptasznik a II-vice Joanna Czylok. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn naprawde bylo super szkoda ze za rok juz nie moge byc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (6 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

Abelard Giza Wentyl stand up w Helios na Scenie (5 odpowiedzi)

Opis wydarzeniaWENTYL to siódmy solowy program stand-upowy Abelarda Gizy.Występy na żywo odbywały...

do góry