Widok

Wybory Miss Lata

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
Wybory najpiękniejszej dziewczyny lata spośród uczestniczek półfinałów konkursu o tytuł Miss Polski.12 kandydatek zaprezentuje się w sukniach koktajlowych, strojach sportowych, kąpielowych a także w sukniach wieczorowychW części artystycznej wystąpi Norbi oraz parodysta Stanisław Tutaj z recitalemkonferansjerzy: Agnieszka Borzych i Mariusz Paluch
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybory Miss Lata

Wybory najpiękniejszej dziewczyny lata spośród uczestniczek półfinałów konkursu o tytuł Miss Polski.12 kandydatek zaprezentuje się w sukniach koktajlowych, strojach sportowych, kąpielowych a także w sukniach wieczorowychW części artystycznej wystąpi Norbi oraz parodysta Stanisław Tutaj z recitalemkonferansjerzy: Agnieszka Borzych i Mariusz Paluch
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odp

wygrala gdanszczaninka, bylo nawetfajnie Norbi rzeczywiscie byl nawet mam z nim pare fotek ;). a co do zdjec miss tomam prywatne moge przeslac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

-o-

Ja tez jestem ciekawa gdzie sa te zdjecia. Powinny juz dawno byc na stronach a poki co..nie ma! Najlepiej cala relacja z wyborow Miss Lata. Wydaje mi sie ze w Sopocie wygrala Marta Aftewicz (ale nie dam glowy) w Osieku Marta Murawska pierwsza vicemiske dostala Dominika Korzeniecka..i hm a w tym ostatnim nie mam pojecia. A wogole to Norbi byl fajny:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam na zdjecia

mam takie pytanko: ma ktos zdjecia i oczywiscie wyniki, prosze o jakis adres stronki, gdzie moge to sprawdzic. wielkie dzieki aaggaa855@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..

Kto wygrał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miss Lata

Dziewczyny byly swietne:)) Czekam na foty!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybory Miss Lata

Wybory najpiękniejszej dziewczyny lata spośród uczestniczek półfinałów konkursu o tytuł Miss Polski.12 kandydatek zaprezentuje się w sukniach koktajlowych, strojach sportowych, kąpielowych a także w sukniach wieczorowychW części artystycznej wystąpi Norbi oraz parodysta Stanisław Tutaj z recitalemkonferansjerzy: Agnieszka Borzych i Mariusz Paluch
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry