Widok

Wybory nie zostały sfałszowane, bo...

Wybory nie zostały sfałszowane, bo żyjemy w demokratycznym państwie prawa - stwierdza platformers.
Dziennikarze nie zostali zatrzymani, bo żyjemy w demokratycznym państwie prawa ?
Dziennikarzom nie wytoczono procesu politycznego, bo żyjemy w demokratycznym państwie prawa?
Dziennikarze nie zostali zatrzymani, bo PKW nie wezwała policji do interwencji ?
Dziennikarze nie zostali zatrzymani na polecenie Kancelarii Prezydenta, bo żyjemy w państwie prawa, demokratycznym zresztą ?
Dziennikarze nie zostali zatrzymani, bo przecież pan Prezydent i policja potrafią rozpoznać legitymację dziennikarską wydawaną w demokratycznym państwie prawa?
Ja też nie wtargnę do kancelarii prezydenta z kałasznikowem, bo żyjemy w demokratycznym państwie prawa ?

Liczba kretynów i chamów, wmawiających nam to i owo, przypadająca na centymetr kw. jest niepokojąco wysoka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O!
Zetjot na powietrzu!
Hydrant zapewne się stęsknił :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za Zetjotą jak najbardziej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ sadyl

System się posypał, więc i cenzura poluzowała. Wraca nowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem w 7-mym niebie ~8))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ci pozostał tylko jeszcze jeden krok, a tam...czyha piekło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złego Diabli nie biorą ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... ale degradują do niższego kręgu, a tam zamiast ze Stalinem muszą gwarzyć z lemingami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybory zostały sfałszowane. Bo lepiej jest rządzić społeczeństwem, w którym jedni sa przeciw drugim. Społeczeństwem, które ma swoje martyrologiczne kamienie milowe jak brzoza smoleńska , sfałszowane wybory. Społeczeństwem podzielonym na nas, którzy stoją po jasnej stronie mocy i na nich, którzy stoją tam gdzie stało zomo. Kłamstwo nie stanie sie prawda choćby Jaroslaw Zębywstaw powtórzył je 100 razy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpuść Pan zaklęcia, bo tu nie jest czas na wiedźmy i czarnoksiężników, jak już wchodzisz do netu, to się wysil, cieniasie, na pozory choćby analizy merytorycznej. Fakty, interpretacje, hipotezy,dowody,kontrdowody, kontrhipotezy,wnioski.
Gdzie ci się człowieku to wszystko zapodziało, mamuśka nie nauczyli ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@skydiver - masz tendencję do bezkarnego rzucania oszczerstw i oskarżeń, najwyraźniej jeszcze za pomawianie osób i instytucji nie dostałeś po du..sku ale jak tak dalej będziesz szafować pomówieniami, to w końcu się zderzysz z odpowiedzialnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
@halewicz
Przeczytaj jeszcze raz mój post.
Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "ironia".
Potem przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie postu.
I wtedy zabieraj głos.
A może Ci coś trzeba prościej tłumaczyć ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie się człowieku ironia miesza z absurdem. I nie pouczaj mnie szczeniaku, bo czekam aż odszczekasz coś pomówił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie, drogi Panie.
Moja wypowiedz nie była absurdalna, tylko ironiczna.
Widzę, ze traci Pan opanowanie tak potrzebne ludziom dobrze wychowanym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wyjeżdżaj mi tutaj z dobrym wychowaniem, bo wykazujesz się wyjątkowym brakiem takowego, pomawiając kogoś publicznie. Mama nie nauczyła, że nie należy mówić przeciwko bliźniemu fałszywego świadectwa? I nie "panuj" mi tu, bo to naprawdę niewiele już zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry