Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aurelia - opinia wątek zamknięty Fantastyczny catering! Zamawiam z Wygodnej diety dietę wegetariańską i jestem...
~Aurelia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 stycznia 2022

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Kolejny raz zdecydowałam się wykupić dietę właśnie z Wygodnej Diety i nie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Oliwia - opinia wątek zamknięty Smaczne dania, dobrze doprawione i ciekawie skomponowane. Porcje są...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Zamawiam Wygodnądietę już od listopada i jestem bardzo zadowolona z tego co...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Malwina - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam, posiłki zawsze świeże, różnorodne i przede wszystkim...
~Malwina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Jedzenie jest smaczne i świeże. Ogromny plus za różnorodność- dzięki temu...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Dieta super! Odpowiednio zbilansowana , smak rewelacja , estetyczne podanie,...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Ela - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne posiłki, estetycznie podane i różnorodne. Sympatyczna Pani...
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie, menu się nie powtarza, dostawy na czas. Skuteczny spadło 7...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Paula - opinia wątek zamknięty Super catering. Posiłki świeże i smaczne, dostawy zawsze na czas i nie muszę...
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne posiłki, menu się nie powtarza, dostawy na czas. Wszystko...
~Edyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Polecam
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

kasia - opinia wątek zamknięty Super sprawa, dowiedziałam się o tej opcji na fitlinepolska.pl i nie żałuje!...
~kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

olo - opinia wątek zamknięty Dieta bezglutenowa jest mocno rozbudowana, sam miałem kłopoty, żeby dobrze...
~olo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Naprawdę super (dieta wegetariańska) wątek zamknięty Nie mam jakiegoś dużego doświadczenia z firmami oferującymi taką formę diety,...
~Leon
11

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2018

Ania - opinia wątek zamknięty Moja ulubiona firma pudełkowa! Jestem po przetestowaniu chyba 5 cateringów i...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Nie jestem specjalnie zadowolona :( wątek zamknięty Zamówiłam na 11.01.2019 na próbę. Dostawa na czas i w umówionym miejscu....
~Marta B.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Najlepsza z dotychczas testowanych wątek zamknięty Testowałam 3 dostawców. "Wygodna dieta" najlepiej mi pasuje. Dania są...
~zabkab
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Catering dietetyczny, opinie? wątek zamknięty Catering dietetyczny ostatnio jest bardzo modny. Szczególnie jeśli jest...
~Karolinka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Ok wątek zamknięty Catering godny polecenia, korzystam od jakiegoś czasu i nie zanosi się, bym...
~Palicki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry