Widok

Wyjątkowo profesjonalna współpraca!

Mieszkania na sprzedaż szukałam przez kilka miesięcy, współpracując z różnymi agencjami nieruchomości i niestety za każdym razem zawodziła obsługa klienta. Większość agentów traktowało mnie jako n-tą oglądającą, bez żadnego wsparcia, a tymczasem jest to jedna z ważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Trafiając do Home Asset, już od pierwszego spotkania wiedziałam, że z tą agencją nieruchomości wszystko odbędzie się na najwyższym poziomie. Pan Piotr jest niezwykle profesjonalną i pomocną osobą, dbającą o każdy szczegół transakcji i pomagającą w rozwiązywaniu wszelkich niejasności. To dzięki Home Asset otrzymałam również pomoc najlepszego doradcy kredytowego, Pani Anety. Warto też dodać, że w agencji panuje bardzo miła atmosfera i szczerze polecam Home Asset każdemu, kto planuje zakup mieszkania bądź sprzedaż nieruchomości. W grudniu za pośrednictwem Home Asset udało nam się również wynająć lokal biurowy. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić wszystkim współpracę z tą agencją nieruchomości!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Dominiko, bardzo dziękuję za tak miłą opinię. Cieszę się, że mogłem Panią poznać i z Panią pracować. Sukces tej transakcji to nasza wspólna praca:) Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę nieruchomość po metamorfozie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Home Asset

Marta - ocena (3 odpowiedzi)

Świetna współpraca. Polecam serdecznie!

do góry