Widok

Wyjazd w ciemno, czy dobry pomysł?

Jestem młodym chłopakiem i bardzo poważnie rozważam wyjazd do Gdańska w ciemno. Mam na koncie kilka tysiecy odłożone na pierwsze kroki typu wynajem pokoju, przeżycie pierwszego miesiące itp. a doświadczenie zawodowe kończy się na rocznym stażu w Lasach Państwowych i pracą na produkcji. Zastanawiam się czy dałbym rade przyjechać i znaleźć prace z zarobkami, które pozwoliłyby na w miarę normalne życie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem skąd jesteś/ jakie u Ciebie są" widełki" wynagrodzeń za pracę ale internet masz na pewno. Wejdź na strony oferujące zatrudnienie i dzwoń,dzwoń, dzwoń. Dowiesz się o pracy, rodzaju umowy i innych warunkach. W Gdańsku jest teraz wielu Ukraińców (sezonowo budowlanka i gastronomia). Czegoś bardziej stałego najlepiej szukać na BIP (biuletyn informacji publicznej), chyba,że zadowolisz się pracą na Poczcie (przynajmniej na początek) tu możesz nawet i dzielnicę wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie wyjeżdżają w ciemno za granicę i nie pękają. Jeśli mieszkasz blisko GD to zalecam najpierw wybrać się na kilka rozmów żeby nie przeprowadzać się w ciemno. Jakąś pracę na sezon na pewno znajdziesz a to zawsze trochę więcej w CV.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Poczta Polska (6 odpowiedzi)

aplikacja przez stronę ,czy kto się doczekał odpowiedzi

praca z otto w holandii (40 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...

Zarobki kierowcy TIRA? (17 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry