Widok

Wyjazd w ciemno, czy dobry pomysł?

Jestem młodym chłopakiem i bardzo poważnie rozważam wyjazd do Gdańska w ciemno. Mam na koncie kilka tysiecy odłożone na pierwsze kroki typu wynajem pokoju, przeżycie pierwszego miesiące itp. a doświadczenie zawodowe kończy się na rocznym stażu w Lasach Państwowych i pracą na produkcji. Zastanawiam się czy dałbym rade przyjechać i znaleźć prace z zarobkami, które pozwoliłyby na w miarę normalne życie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem skąd jesteś/ jakie u Ciebie są" widełki" wynagrodzeń za pracę ale internet masz na pewno. Wejdź na strony oferujące zatrudnienie i dzwoń,dzwoń, dzwoń. Dowiesz się o pracy, rodzaju umowy i innych warunkach. W Gdańsku jest teraz wielu Ukraińców (sezonowo budowlanka i gastronomia). Czegoś bardziej stałego najlepiej szukać na BIP (biuletyn informacji publicznej), chyba,że zadowolisz się pracą na Poczcie (przynajmniej na początek) tu możesz nawet i dzielnicę wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie wyjeżdżają w ciemno za granicę i nie pękają. Jeśli mieszkasz blisko GD to zalecam najpierw wybrać się na kilka rozmów żeby nie przeprowadzać się w ciemno. Jakąś pracę na sezon na pewno znajdziesz a to zawsze trochę więcej w CV.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w City-Drivers (212 odpowiedzi)

Witam. Jest może tutaj ktoś kto dla nich jeździ? Co możecie powiedzieć o pracy? Słyszałem dużo...

usługi budowlane - niemcy - cennik (56 odpowiedzi)

witam dostalismy zlecenie na wykoananie prac remontowych w niemczech. potrzebujemy cennika...

praca chałupnicza-montaż zabawek (399 odpowiedzi)

Fundacja Pomocy Zdrowotnej Doktor Melmed oferuje prace chałupnicze przy montażu zabawek kontakt...

do góry