Widok

Wyjazd z działki i problem

Hej wszystkim!

Trochę nie przemyśleliśmy położenia płotu i teraz mamy problem z wyjazdem z naszej działki. Mieliście podobne problemy? Jak je rozwiązaliście? Myśleliśmy z żoną o zamontowaniu lustra drogowego, macie jakieś opinie na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem, że lustro zamontowane byłoby w pasie drogowym? Tak czy siak, trzeba pytać u zarządcy drogi, bo to jemu stwarzacie problem. Kolejna sprawa, to lokalizacja wjazdu na działkę i płot od strony ulicy również nie może być dowolnie usytuowany, lecz wymaga uzgodnień z urzędem powiatowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmieniliśmy lokalizację wjazdu i przenieśliśmy płot. O ile wjazd jako wjazd to pas przydrożny i prace w jego zakresie wykonuje się na zgłoszenie do urzędu, o tyle płot powinien stać w granicy własnej działki i tu żadnych pozwoleń nie trzeba. Czasami plan zagospodarowania przestrzennego dla danego obszaru ustala pewne maksymalne parametry Ogrodzeń. Ja jestem fanem amerykańskiego stylu i mam otwarty przód - front domu a zamknięty tył i boki. Duże oszczędności na płocie i brak problemu z bramami, łatwe parkowanie i dostawa towaru nawet tego dużego i łatwy dostęp do drzwi frontowych, a życie prywatne dzieje się z drugiej strony gdzie nic nie widać. Zamiast płotu N obrzeżach mam mały żywopłot z formowanego bukszpanu do wysokosci pół łydki i to starczy żeby pieski nie wbiegaly. Smieszne to ale psy chyba rozumieją koncept płotu, nawet małego i jakoś nie przełażą chociaż jeden mały skok i by mogły. Widocznie u nas są same kulturalnie zwierzątka. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie nie do końca, mamy trochę wolnej przestrzeni przed płotem, a droga która tam przebiega jest jednokierunkowa, więc może udałoby się jakimś szerokokątnym to załatwić, póki co mamy kilka typów firm, które posiadają lustra np https://max8.pl/ ale nie wiemy czy tam, czy w jakimś obi czy coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

gdzie zamówić tanie okna pcv (16 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

do góry