Widok

Wykończenie domu 75m (od Chmary)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile trzeba przeznaczyć pieniędzy na dokończenie domu od stanu deweloperskiego do takiego do zamieszkania. Jasne, wiem, że można kupić puszkę farby i za 20zl i za 200zł, ale chodzi mi o taki średni standard, bez luksusu, ot tak dla rodzinki z dzieckiem :)

Podpowiecie coś?
Z góry dziękuję za każdą podpowiedź,

Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
+/- 60 tys na podstawy, schody, zabudowa kuchni, podłogi, farby, drzwi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
40-60tys łączenie: gładzie, farby, płytki, drzwi, podłogi + robota z 30-40k, 5-10k kuchnia (+ sprzęty osobno z 5k), 5-10k schody. W takim dużym skrócie, oczywiście wiadomo można samą łazienkę zrobić za 20k jak kto ma ochotę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a możecie dać namiary na kogoś, kto robi schody za 5-10? Bo mi zaśpiewali 15-20 :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmmm za 5 tys to chyba same stopnie ? Mi stolarze mówili że 6500 najgorsze 9 najlepsze. Oczywiście schody to temat rzeka i cena zależy od wielu czynników. Stolarz np jest po drodze do osiedla
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dajcie się nabrać za schody od kaszubów ceeeeny KOSMOS ubawiłem się do łez 5 , 8 tys ahhaa
prosze wejść na allegro wyszukaj schody drewniane - miejscowość miastko
człowiek odbiera telefon wysyłasz mu szablony podajesz ilość i centymetry i się miło zaskoczysz !
mam takie schody polakierowane pod wymiar za normalne pieniądze :)
sympatyczny uczciwy człowiek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
znajomemu robił schody same stopnie za 4k, drugi znajomy całe zrobił za 6 czy 7. Kuchnia to tez temat rzeka, rozpiętość cenowa jak u mnie od 4 do 40tys :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam sąsiadów.
Myślę że gdzieś na podstawy 40-50 tys jeśli porobicie sami np malowanie i położenie paneli.
Czy ktoś z sąsiadów cekolował ściany od chmary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cekolowalismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, gdy jest jasno niestety widać było dziury, dzięki i nierówności. Podłogę przed położeniem też musieliśmy wygładzić w paru miejscach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Transform banino polnocna robia ladne schody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 310 tyś. mogę Ci sprzedać już wykończony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cały dom cekowaliście?
czy tylko gdzie były dziury?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie domu a mieszkania. Domy nie maja 75 metrów chyba ,że letniskowe.Mieszkanie owszem 75 m.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 18
Dla niektórych dom i TYLE!!
Jak ziejesz jadem to nie Pisz!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10
Tak cały, przynajmniej na raz, są niestety duże nierówności i gdyby chciało się same dziury równać to chyba łatwiej wygladzic całość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mieliscie kogos sprawdzonego ?
Polecicie kogos :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tylko miejscami. Ściany były naprawdę bardzo dobrze zrobione. Sufit też tylko miejscami. Ogólnie wykończenie bardzo dobrze zrobione, poza schodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ze schodami stolarz sobie poradził? z nierównościami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam polecam panów z Miszewa konkretni solidni robia wykończenia i mebelki ich stronka meble-remonty.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno warto zainwestować w dobry kominek :) a nie taki z markowymi za 2-3tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Markietu*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A możesz coś konkretnego polecić? I ile to +-kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszt kominka 15tys z robocizna i wkładem. Bdb "kozy" ok 8/9 tys. Polecam wykonawców z Rumi, znani, wpisz w google
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
15 trochę na wyrost, ale minimum 9-10 trzeba dać, żeby był w miarę dobry wkład i jakoś to wyglądało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet 9-10 jest na wyrost. Wszystko zależy od ceny wkładu, jakiś dobry taki z kratek np. kosztuje 3-5tys, obudowę zrobić samemu to mały problem max 2tys. Oczywiście zawsze może być jakaś wymyślna z kamieniami i dziwactwami a wkład za 10tys ale tu padły pytania o takie raczej tańsze wykończenie bez szału.

Ja dałem za wkład 4tys z montażem i podłączeniem + z 500-600zł materiały na obudowę, którą zrobiliśmy z człowiekiem co wykańczał mieszkanie. Jak wygląda to już rzecz gustu, taki miał być jak mam czyli nowoczesny, niektórzy lubią w starym stylu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli kominek ma pełnić funkcję dekoracyjną to ok, jednak gdy ma służyć do ogrzewania, ma mieć dobry ciąg, dobre spalanie, być energooszczędny i długo trzymać ciepło to trzeba zainwestować. Interesowalismy się tematem dość długo i u wielu źródeł, początkowo też wydawało nam się że to na wyrost, jednak po analizie +/- oszczędzanie na kominku i robienie go po kosztach i samemu kompletnie mija się z celem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem co ma kominek do ciągu, dobry komin to dobry ciąg a na to wpływ ma już tylko deweloper, dobre spalanie jest w bezrusztowym przy paleniu sezonowanym drzewem, w najlepszym wkładzie jak będziesz palić mokrym drzewem efekt będzie bardzo kiepski. Ciepło trzyma obudowa, można zrobić ciepłą zabudowę albo klasyczną z dużymi kratkami.
Jak ze wszystkim z kominkami też trzeba uważać bo ja się tyle nasłuchałem w salonach z kominkami, według nich jak nie wydasz 10tys na wkład to nie da się w nim palić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę wdawać się w zbędną dyskusje. Tak jak pisałam, opinie są niezależne, z wielu źródeł i od osób które mają doświadczenie. Oczywiście tańsze produkty też są dla ludzi i są ok. Jednak patrząc przyszłościowo na niektórych rzeczach nie należy oszczędzać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
śmiało mogę polecić kominek firmy "Jotul" trochę kosztuje ale na prawdę warto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
tel 573435930- polecam do remontów, cekolowania itp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
schody 8k
kuchnia meble 8k
kuchnia sprzet 7k
kafle robocizna 45zlm2
gladz z malowaniem robocizna 28m2
zabudowa robocizna 45zl m2

musisz sobie policzyc ile ci wyjdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sąsiedzi może sie poznamy? przed odbiorem mieszkań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robson, my bardzo chętnie, ale nasze sąsiedztwo się oddala wraz ze staraniami o kredyt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo to jest konkretna informacja! Dzięki piękne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu 3 mam kciuki za Was :)
uda Wam się trzeba wierzyć :)
Jak juz dostaniecie kredyt to możemy się poznać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki serdeczne!

A tak w ogóle, Drodzy Sąsiedzi kupujący na kredyt, czy korzystaliście z usług doradców od dewelopera czy innych-niezwiązanych z Chmarą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My od chmary, to na szczęście akurat było dobrze przeprowadzone, choć w połowie zmienili nam doradcę, ale wszystko dobrze się skończyło. Mam nadzieję bo się na tym nie znam. Płacimy ok 1100 mies na 30 lat ale inaczej sie nie da w tym kraju. W PeKaO SA niby było najkorzystniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez z doradców chmary i naprawdę bardzo dobre warunki dostaliśmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka kwota kredytu, jeśli można wiedzieć ? Bo coś mi się wydaje, że wysoką macie ratę na 30 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie, albo wysoka kwota albo bardzo duże oprocentowanie, my na 30 lat mamy 950zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A korzystaliście z MDM-u? Ile dopłaty i jakiej wysokości kredyt braliście jeśli można być tak wścibską? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my na 18 lat rata 950:)
Kwota 150 tys. (reszta została pokryta ze sprzedaży mieszkania)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście bez MDM :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
My kredyt na 5 lat, rata 4700
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kiedy macie odbiór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
25 lat 1600, bez mdm kredyt przez pośrednika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
75 m dom hehe ręce opadają.MIESZKANIE!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Szanowny !!!,
a od kiedy to metraż decyduje o nazewnictwie?
Czy jak moi znajomi mieszkają w mieszkaniu w bloku o powierzchni ponad 120 metrów to co, od teraz powinni mówić, że mieszkają w domu, tak?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
pracownia-projekty.dom. pl/ac_wera_ce.htm
No to tutaj ładne "mieszkanie" 73m.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie tez nie maja sie czego czepiac!
Aniu i Jak udalo sie dostac kredyt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie na razie bez rezultatu. Jestem na działalności gosp od kilku lat i wiadomo jak się firmę prowadzi ;) żeby raczej zbyt wysokich dochodów nie wykazywać, aż do teraz jak nam się nagle zachciało dom (och przepraszam mieszkanie ;) ) kupować :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda bo jak narazie to tylko my piszemy a reszta sąsiadów sie ukrywa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wykończenie domu 75m (od Chmary)

Witam Sąsiadów :)
Kto odbiera jeszcze mieszkania na Tuchomskiej :)?
Może się poznamy :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie,mamy odbior na kwiecien.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cola moze sie poznamy ?
jest jeszcze jedna sasiadka chetna do spotkania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,chetnie sie poznamy z sasiadami :)czy tez macie odbior na kwiecien?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my mamy akurat w sierpniu :)
ale jedno osiedle nas laczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

napisz proszę e mail to sie zgadamy :)
robson88_1988@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja już odebrałam na Tuchomskiej, a własciwie Kryształowej:) mieszkamy już, ale widzę że już kilka rodzin tez mieszka wiec nie jestesmy sami:) jak Wam się mieszka?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

75 m 2 tylko ze 7niebo a nie chmara. Szpachlowanie calego mieszkania, malowaniie farbami fluger, obie lazienki płytki, systemy podtynkowe baterii, schody, podwieszane sufity w niektórych miejscach, odkurzacz centralny,kominek, kuchnia meble plus agd, wyposazenie pokoi czyli meble i inne pierdoły= 116 tyś i jeszcze nie ma dywanu w salonie, małego stołu w kuchni i alarmu a więc 120 wyjdzie lekko :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam sasiadko,my odbieramy w kwietniu tez na Krysztalowej.:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna nazwa ulicy :)
wiecie jakie bedą kolejne nazwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nic szczególnego tam nie będzie. Przy Kryształowej będzie Agatowa. Domki w obrębie Nowego Tuchomia będą miały adres ul. Wspólna. I to byłoby na tyle :) Przynajmniej na tą chwilę.

https://www.openstreetmap.org/#map=17/54.41175/18.39734
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A no własnie w obrebie nowego tuchomia.... posiadasz jakas wiedze czy to bedzie Banino czy jednak nowy tuchom badz miszewko ?? notariusz cos wspominal ze te domki sa na granicy i to bedzie ustalone dopiero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Baninie już jest Wspólna, więc już po samej nazwie można wnioskować, że Banino to to nie będzie. Notariusz pewnie robi wała z ludzi, bo nie można sobie ustalić dokąd należy osiedle. Jest w Tuchomiu i już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki MM :)
Fajną nazwę mamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, to jest Nowy Tuchom. Cytat z odpowiedniej uchwały:
"Drodze położonej w Nowym Tuchomiu, obręb ewidencyjny Miszewko, oznaczonej geodezyjnie jako
działka nr 127/14 nadaje się nazwę: ulica Wspólna"
http://prawomiejscowe.pl/institution/18949/legalact/161743/18949
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli można zapytać to ile za odkurzacz centralny? I jakie rozmieszczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich sąsiadów z Osiedla Królewskiego (odbiór kwiecień 2017) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Kama :)
odbiór my mamy na sierpień 2017 osiedle słonecznik III :)
ale wszyscy i tak jesteśmy jednym osiedlem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam sasiadko,tez mamy odbior na kwiecien:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytajcie dewelopera o wodę, ludzie mieszkający w okolicy już przed wybudowaniem osiedla nie mieli wody latem w godzinach wieczornych. Wesoło nie będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie sprawa dewelopera, tylko ZUK Glincz. Teraz przejmuje to Żukowo po to żeby nie było już problemów z wodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważasz, że gdy przejmie to gmina, rozwiąże się problem w kilka miesięcy? W 2017 nic się nie zmieni- Informacja z gminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak idzie Wam wykańczanie? Macie jakiś sprawdzonych fachowców do wykończenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr Skonka 602 644 088 szpachlowanie, malowanie, sztukateria, płytki, przeróbki hydrauliczne. Jego ekipa wykańczała mi wszystko i jestem zadowolony. Ma konkurencyjne ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marcinie a czy byłaby szansa zobaczyć jak położył płytki u Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robert aktualnie jestem na morzu w pracy i jedyne co to mogę Ci mailem kilka fotek wysłac. Jestem pedantem co do szczegółów i jestem zadowolony. Reklamuję go tylko dlatego że sam długo szukałem i nikt nikogo nie polecił :)

Podaj maila to Ci wyślę fotki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

robson88_1988@o2.pl
dzięki Marcin za pomoc :)
ps: Piwo wskazane latem w ogródku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rob wysłałem Ci maila z fotkami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sąsiedzi z Tuchomskiej Kiedy się wprowadzacie?
jak idzie wykończenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My już od listopada mieszkamy :-) co do remontu to sami robiliśmy ale mój L. ma firmę remontowa więc poszło szybko.....chociaż jeszcze dużo do zrobienia bo "szewc w dziurawych...." :-) jak chcesz to wpadaj, oceń :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z chęcią bym wpadł zobaczyć jak macie :)
Jesteście w domu w niedziele :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile kasy kosztowały Was schody?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy.... Pisz na wenta1@wp.pl bo tutaj rzadko zagladam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

12tys gora I dol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim wieku macie dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paweł a jaki nr przy lesie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może ktoś kupił na osiedlu Przy Lesie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my kupilismy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

który nr :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My ròwniez kupiliśmy przy lesie odbiór grudzień 2019
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wykonczylismy za ok 50k ale wiele rzeczy po promocjach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że dobrym pomysłem (kiedy mamy kasy na 'styk') jest zakup sprzętu RTV/AGD na raty w sklepach typu media, euro itp. Raty są 0%, często okres nawet do 40 rat, a można nawet zlew i baterię u nich kupić... Zawsze lepiej wydać te 10-15 tyś zł (przeznaczone na sprzęty) na wykończenie kolejnego pomieszczenia w domu (ja nazywam to domem, nie mieszkaniem jak ktoś wyżej się przyczepił ?!) a resztę brać na raty 0%. Oczywiście jeśli ktoś nie ma całości od razu... tak właśnie sam zamierzam zrobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak robię sprzęt agd rtv biorę wszystko w pożyczkę czasem można zawsze coś stargować przy większej ilości sprzętu zakupionego,ale jeżeli bym miał pieniądze to bym wolał za gotówkę kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raty 0% to mit bo marża banku wliczona jest w cenę zakupu tak na prosty rozum kto wam da kredyt załóżmy 10tys zł na cztery lata za darmo? Przy kupnie za gotówkę w zależności od sklepu można wynegocjować rabat między 5-8% co w zależności od sumy może dać parę groszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodziło o to jak ktoś nie ma tej gotówki albo woli ją zainwestować w wykończenie kolejnego pomieszczenia...to jest to dobre rozwiązanie.... 5% przy 10tys zł. To naprawdę niewiele...wiec jak kredyt na 40 rat ma mnie kosztować 500zl... to biorę to. Poza tym ceny sprzętów można trafić naprawdę dobre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

500zl to może nie wiele ale zawsze coś tylko że biorąc kredyty nie mając nic w zanadrzu można zapędzić się w ślepą uliczkę.Co będzie jeśli się noga powinie? Ratę za samo hipotekę można jakoś przetrwać bo zazwyczaj to pokrywa ubezpieczenie jeśli takowe jest ale co z ratami za sprzęty AGD największy TV na osiedlu a może i auto? Ludzie myślicie nie będzie moje bo kiedyś spłacę tylko mam bo kupiłem za swoje rozumiem że na wzajem z sąsiadami się napedzacie ale nie dajcie się w to wciągnąć...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1


gdybym całe życie myślał że mi się noga podwinie to penie niewiele bym dzisiaj miał...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

dom 75 m haha dowartościowuj sie dalej .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Co jest nie tak z takim metrażem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bo to nie dom a mieszkanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlaczego mieszkanie ? To nie blok o ile dobrze kojarzę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszystko zależy od konkretnych wyborów My np drzwi mamy zamontowane jeszcze przed malowaniem gdyż zdecydowaliśmy się na ukryte. To samo z listwami.
Odpowiadając na pytanie w takiej sytuacji nie robiłabym kuchni w pierwszej kolejności aczkolwiek.. patrząc na wzrost cen.. może jednak zakup takowej na wstępie będzie paradoksalnie lepszą inwestycją.

Na pewno polecam kładzenie agregatem https://sklepagregatymalek.pl/agregaty-tynkarskie Od tej firmy. Tynki gipsowe są równe, nei trzeba potem nakładać gładzi na sciany a jest to spora oszczedność czasu oraz pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Do dekoracji okien w każdym pomieszczeniu polecam ofertę firmy Evoart. W moim mieszkaniu i gabinecie doskonale zajęli się oknami oferując wysokiej jakości zasłony i żaluzje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry