Widok

Wykończenie domu- Jakie są aktualne ceny?

Witam, szykuję sie do odbioru domu szeregowego 100m2 w Gdańsk i nie mam pojęcia jakie są teraz ceny w trójmiescie co do wykończenia. Mam pierwszą wycene i jestem w szoku .
Jakie są ceny teraz za wykonanie gładzi szpachlowej + malowanie?
Kafelkowanie? wykończenie łazienki 7,5m2, WC 1,6 ? Montaż kominka, Osadzanie drzwi 7 szt oraz drobne prace elektryczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś 200tys. minimum.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

polecam mojego wykonawcę Jarosław Pankau. technika wykończeń wnętrz naprawdę bardzo uczciwy wykonawca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Marcinie ! przyjadę do ciebie i ustalimy szczegóły , podam termin , Referencje , i zarys kwotowy . Ale za to wezmę 80 zł
bo przecież dojazd do ciebie , dwie godziny rozmowy i dwie godziny w papierach to też moja praca , to jak ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Za złożenie oferty wykonawca oczekuje wynagrodzenia.
No, no!... ciekawe, kto się na to nabierze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ile wystawili +/-50k ? jak tyle za ten zakres to normalna cena ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam pierwszą odpowiedz, z materiałami za m2 trzeba liczyć 2 tyś. Dobrzej jest zebrać kilka ofert dla porównania no i dobrze z polecenia kogoś brać bo ma się jakąś opinię o robocie. Jakieś podłogi wchodzą w grę? Skosy, montaż płyt gk, drzwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny są teraz niestety wysokie, ale nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć. Wiele zależy od tego co chcecie, jakiej jakości i rodzaju materiały, ile zrobicie sami, a ile musi zrobić fachowiec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam fajny wpis o trendach we wnętrzach na rok 2021:
http://myknadom.pl/trendy-wnetrzarskie-2021/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadbaj o piękne wykończenie Twojego mieszkania z projektowanie-wnetrz-online.pl. Jest to oszczędność na materiałach i wykonawcy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry