Odpowiadasz na:

Oni o mydle

Ty o powidle. Wycena w artykule dotyczy też ceny usług, większość ludzi nie potrafi lub nie ma czasu grzebać po godzinach. Ja w swoim mieszkaniu sam tylko malowałem, układałem panele i montowałem... rozwiń

Ty o powidle. Wycena w artykule dotyczy też ceny usług, większość ludzi nie potrafi lub nie ma czasu grzebać po godzinach. Ja w swoim mieszkaniu sam tylko malowałem, układałem panele i montowałem kuchnię. I pewnie też wyszło taniej niż 1000 zł za metr. Tylko co z tego?

zobacz wątek
6 lat temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry