Po przykrej przygodzie zdecydowanie nie polecam!! Pani bardzo sympatyczna i uprzejma, terminy krótkie a ceny TEORETYCZNIE niskie. W praktyce wyglądało to jednak inaczej.
Chciałem założyć aparat ortodontyczny z Grupona. Pani na pierwszej wizycie zaproponowała by nie kupować Grupona, tylko za tą cenę robić bezpośrednio u niej bo dla niej jest tak korzystniej (o rabacie nie było mowy oczywiście). Stwierdziła również, że są 2 zęby do wyleczenia i że zrobi to na kolejnej wizycie razem z wyrwaniem 1 zęba i założeniem gumek (jeśli wytrzymam). Podana przez nią cena była przyjemnie niska - no i ok tyle dobrego. Gumki założyła na 4 lub 5 wizycie a zębów wyleczyła chyba z 6 lub więcej... straciłem rachubę - cały czas znajdowała coś innego o czym nie poinformowała mnie od razu - przypuszczam ze nie było ubytków. Cena za ząb urosła, a Pani nie informowała ile będzie kosztować wizyta, tylko kasowała po fakcie. W między czasie chciała 2x wyrywać inne zęby, o których nie było wcześniej mowy.
Aparat założyła nie cały. Aparat po założeniu jeszcze tego samego dnia się rozpiął... Ale to powiedzmy, że mogło (choć nie powinno) się zdarzyć. Koszmarem jest wyłudzanie pieniędzy w tym gabinecie!!