Długo poszukiwałem wymarzonego auta, lecz po sprawdzeniu kilku samochodów (wycieczki po kilkaset kilometrów, tracąc czas, pieniądze i nerwy), zwątpiłem, że uda mi się kupić odpowiednie auto. Przyjaciel polecił mi firmę, która sprowadziła mu już dwa auta. Po wizycie w siedzibie firmy i rozmowie z jednym z Panów, który profesjonalnie przedstawił mi kilka propozycji, zdecydowałem się zamówić model, którego szukałem od dawna. Po tygodniu zaprosili mnie ponownie i zaprezentowali auto. Samochód prezentował się rewelacyjnie - czysty, zadbany i posiadał wszystko o czym rozmawialiśmy podczas podpisywania umowy. Dla pewności podjechaliśmy do mechanika, który opiekuje się każdym moim samochodem, celem sprawdzenia stanu technicznego. Był pod wrażeniem, że są jeszcze firmy które sprowadzają tak dobrze utrzymane i bezwypadkowe auta. Jedyna rzeczy jaka czeka mnie za kilka tys km to wymiana klocków hamulcowych.
Polecam wszystkim którzy cenią swój czas i nerwy. Jestem szczęśliwym użytkownikiem auta, sprowadzonego przez profesjonalną firmę Versus i polecam ich dalej.