Dziękuję za szybkie i sprawne załatwienie wszystkich formalności łącznie z rejestracją auta. W tym salonie można poczuć się dopieszczonym pod każdym względem. Najlepszego w Nowym Roku i oby tak dalej. Szczególne pozdrowienia dla pana Postka i pana Arka :)