Widok

Wymiana opon, gdzie najtaniej ?

Na Potęgowskiej podając kod promocyjny : 3333 koszt stalówek 40 zł.
Znajdę gdzieś taniej ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
widziałam 2 czy 3 miejsca gdzie wymieniają za 50zł - więc taniej nie jest ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wymieniałam opony za 50 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję tu: http://www.youtube.com/watch?v=n7sY15XA1vY
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałem że w gdyni na hutniczej zmieniają opony,myją auto z odkurzaniem na 9.99 i dają jeszcze bon do biedronki o wartości 100zł,myślę że to uczciwa oferta!!! pewnie was zadowoli!!! :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
możesz sobie sprawdzić na http://wymianaopon.pl nie dość, ile kosztuje wymiana to jeszcze gdzie są wolne terminy najbliżej ciebie a do tego zapisać się do wybranego zakładu :) czego w tym internecie nie ma :D strona zwłaszcza przydatna w sytuacji takiej jak teraz, kiedy zima naprawdę przyszła NAGLE :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Banińska 16 tel. 60 184 08 36, felga aluminiowa 15" - 60 zł. komplet
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze to co przyszło?....zima?...hahahaha....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno szybciej i mniej nerwów się straci.

Bardzo funkcjonalna rzecz, ja najchętniej wszystko chciałbym mieć załatwiane kliknięciami myszki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I MOZE NA TAKSOWKE ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może czasami warto byłoby coś zrobić dobrze, a nie tanio?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ile trwa wymiana opon? Pół godziny max. Stawka za 1 r-g na tej usłudze wychodzi kosmiczna a koszt sprzętu jest niewielki. Koszt wymiany opon nie ma nic wspólnego z jakością tylko z narzutem warsztatu. W mojej pracy sprzęt kosztował ponad 300 tys PLN, oprogramowanie ok 90 tys PLN, do tego jeszcze komputery. Koszt moich usług jest niższy niż stawka za r-g wymiany opon...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
ale że przyjmując 60zł wymianę komplety opon i trwa to 30min to roboczo godzina w kwocie 120zł jest kosmiczna???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Normalna stawka to 26,2 PLN/h + vat dla województwa pomorskiego według danych za III kwartał 2011 roku dla robót budowlanych inwestycyjnych (z tego 15,85 zł/h idzie na fundusz płac), czyli 1600 PLN/m-c netto. Usługi mechaniczne jak wymiana opon wymagają wykształcenia gimnazjalnego i przyuczenia do zawodu, tutaj nawet nie jest potrzeba wiedza na poziomie szkoły zasadniczej zawodowej, osoby tym się trudniące raczej nie zarabiają dużo więcej niż 1600 netto z umową o pracę lub 2600 netto przy pracy na czarno.

Wniosek jest prosty - za mała konkurencja i sztuczne zawyżanie cen usług oraz zaniżanie wynagrodzeń za pomocą kryminalnych układów właścicieli stacji wymiany opon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
wez mi wyjaśnij co mają roboty budowlane do usług motoryzacyjnych? sprawdz jaka stawka jest roboczogodziny dla warsztatu samochodowego w dopiero zabieraj głos w tej sprawie! i nie ubliżaj człowiekowi który ci wymienia opony, bo właśnie to robisz pisząc że opony wymieniają ludzie po gimnazjum a właścicielami warsztatów są bandyci i złodzieje.....

serdecznie pozdrawiam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikomu nie ubliżam. Napisałem tylko jakie jest wymagane minimalne wykształcenie. Wymianą opon może się zajmować nawet i profesor, bo ukończył gimnazjum (ew 8-klasową podstawówkę) i umie przeczytać co jest napisane w instrukcji urządzenia.

Właśnie ze względu na pazerność lokalnego wymieniacza opon zrezygnowałem z usług tego typu. Mam w garażu drugi zestaw kół i sam sobie zmieniam. Może napiszesz jeszcze o wyważeniu, etc... Otóż jest to bzdura i kolejne naciąganie ludzi na kasę, bo przez 2 sezony z tymi samymi ciężarkami na rancie koła wyważarka stwierdziła, że koło jest nadal idealnie wyważone.

Kosztorysowa stawka roboczo-godziny dla warsztatu samochodowego według PZU to ok 60 PLN dla województwa pomorskiego.

Co mają roboty budowlane do usług motoryzacyjnych? Mają wiele wspólnego szczególnie pod względem kosztów (z wyjątkiem m-g, które w budownictwie są znacznie wyższe).

Tak się składa, że mam porównanie kosztów usług motoryzacyjnych w województwie pomorskim i lubelskim. Dla mechaników z lubelskiego (którzy biedy nie klepią) stawki z pomorskiego są astronomicznie wysokie.

Jak widać po moim przykładzie i obserwacji sąsiadów na parkingu coraz więcej ludzi samodzielnie wymienia koła ze względu na zawyżone koszty usług w warsztatach. Prawo popytu i podaży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
hehehe ale ty wymyślasz... teraz twierdzisz że cena wymiany opon powinna być taka sama w trójmieście jak i w lublinie czy nawet na śląsku tylko że wszędzie są inne koszty uzyskania przychodu

mam wrażenie że robisz w budowlance i zazdrościsz właścicielom warsztatów samochodowych :)

powodzenia,obyś nie musiał korzystać z usług warsztatów

pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bredzisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wczoraj odwiedziłem mechanika koło ulicy do studzienki. Zapłaciłem 60 zł, ale dlatego tak drogo, ponieważ zrobił to już po godzinach pracy. Chyba i tak nie źle na tym wyszedłem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hm....? marudzicie że 60zł drogo! że sprzęt tani a roboczo godzina wysoka! jak to taki złoty interes to kupujcie sprzęt plus namiot i działajcie! róbcie po 20zł-30zł za komplet i wszyscy będą zadowoleni! pracowałęm kiedyś na takiej wymianie opon i powiem szczerze że 40zł za zmianę kompletu stalówek to już jest nóż w plecy! bo to nie jest lekka robota! sprzęt to nie wszystko! prąd,ogrzewanie,podatki,zus,utrzymanie budynku! nie macie pojęcia a się wypowiadacie! mamy dwa sezony w roku średnio po półtora miesiąca więc to co zarobią w tym okresie trzeba rozłożyć na cały rok! to ile wtedy ta roboczogodzina wychodzi??? chcielibyście szkłem d...podetrzeć ale tak to się nie da!!! najpierw pomyślcie a potem piszcie.....pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rozumiem, że chcesz przez 3 miesiące w roku pracować i przez 9 miesięcy mieć urlop. Uważam, że zarobek z tych 3 miesięcy to zarobek z 3 miesięcy a nie z 12-tu. Przez resztę czasu należy zajmować się czymś innym. Trzeba myśleć a nie robić przez 3 miesiące i płakać, że nie starcza na cały rok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
to wyjaśnij mi co ma robić WULKANIZACJA przez resztę roku? ja nie piszę tu o warsztatach samochodowych które sobie kupiły sprzęt za 8tyś i robią wymianę opon na której często się nie znają i popełniają typowe błędy takie jak żle wyważone koła lub żle założony kierunek opony! bo tak oni robią!!! tylko chodzi mi to prawdziwą wulkanizację która przez resztę miesięcy robi drobne usługi tupu naprawa opon lub felg,bo sprzedaż opon jest znikoma,nikt nie chce tu leżeć przez resztę roku! tylko każdy chce zarobić uczciwe pieniądze!!! musiałbyś popracować z miesiąc na takie wymianie opon zwłaszcza na sezonie jesienno-zimowym to może byś zrozumiał jaki to ciężki kawałek chleba! więc nie strzelajmy sami sobie w kolano!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie znalazlem taka wyszukiwarkę http://www.taniprzeglad.pl
ma się właśnie zajmowąc takimi tematami i najtańszymi ofertami w Autoryzowanych Serwisach

Zapisałem się do news, ciekawe kiedy ruszają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuję zmiana letnich na zimowe jest już obowiązkowa, kurcze ale głowy nie dam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, wymiana opon nie jest obowiązkowa. Projekt ustawy nie wpłynął nawet do laski marszałkowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.ringopony.com.pl/strona/kontakt/ - tylko i wyłącznie u nich, w Gdańsku. Mają konkurencyjne ceny. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli patrzysz jedynie na cenę, to i ja Ci wymienię i wyważę za 10 zł. Nawet w 2 min. Jeśli wolisz aby wymiana, wyważenie oraz serwis opon był solidny i profesjonalny, pojedź na Grunwaldzką, wielki warsztat Ring. Sprawnie działają, żonie nawet zapakowali i wnieśli opony do bagażnika. Cena odpowiednia do usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto sprawdzać katalog firm na trojmiasto wlasnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kołobrzeska Przymorze, wulkanizacja koło przychodni NCM - 60 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja co roku wymieniam na Grunwaldzkiej w Ring i nie dość, że tanio to i solidnie. Przynajmniej potrafią rozpoznać znaki na oponie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w dobrej cenie znajdziesz na Al. Grunwaldzkich 303 - Ring Opony. Robią to szybko, konkretnie, baaaardzo profesjonalnie i naprawdę rzetelnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja też korzystam z usług serwisu Ring na Grunwaldzkiej i mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam podobnie jak koledzy wcześniej Ring. To faktycznie solidna firma, ja byłem u nich 3 razy, 2x wulkanizacja, raz mechanika - zawsze było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy taniej czy nie ale jakbyście byli w Bydogszczy to https://www.autopunkt24.pl/uslugi/wymiana-opon/ polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zawsze wymieniam opony u Wojtanowicza w Gdyni, szybko i przede wszystkim fachowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie! Też polecam https://wojtanowicz.pl/. Od lat do właśnie u nich wymieniam swoje opony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dojeżdżają czy trzeba przyjechać? Ja to szukam takiej wulkanizacji zeby była z dojazdem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

do góry