Widok

Wyniki wyborów

Bojano Temat dostępny też na forum:
Zachęcam do wpisów osoby które będą miały najnowszą wiedzę na ten temat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja cały czas grzebie w necie i nigdzie nic nie ma. Żadnych konkretnych informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyników naszych lokalnych to pewnie dzisiaj w necie nie wygrzebiesz. Liczę na życzliwość osób poinformowanych. Na razie to jeszcze liczą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli trzeba czekać do rana. Ostatnie wyniki już były oficjalne wywieszone na drzwiach szkoły w bojanie o 8 rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wywieszą jeszcze dzisiaj. Myślę że o 23~24 powinny już być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy będzie druga tura na wójta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba nie...konkurencje miał raczej slaba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duze poparcie tez ma Pani Ewa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie będzie drugiej tury
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecni Radni z Bojana zostają.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
Wójt też:

Ryszard Kalkowski ok. 6000 głosów
Ewa Chłopińska ok. 900 głosów

źródło:

http://wejherowo.naszemiasto.pl/artykul/wyniki-wyborow-w-powiecie-wejherowskim-na-zywo,2485945,art,t,id,tm.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
No cóż, w takim razie "brawa" dla wyborców. Radny łamiący prawa pracownicze w swojej firmie, blokujący budowę dla swojej prywatnej korzyści został wybrany ponownie...
Brak mi słów.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4
To był wybór mniejszego zła.
Gdyby kontr kandydat nie należał do takiego klubu to wynik byłby zupełnie inny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
A ty patrzyłeś na klub czy na człowieka?
Zło jest złem. I zło powiela zło. Gratulacje dla twojej inteligencji.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
ciemnogród ,a Jacek ze śmiechu się tarza, sprowadźcie jeszcze buzana,buraki wiejskie
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5
niestety głupich jest więcej niż mądrych, więc wynik jest jaki jest w okręgu 14.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3
bardzo dobry wynik tak trzymać utrzec nosa tej napływowej cholocie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18
@miastowy, powinieneś podpisać się burak miastowy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
Już słyszę te narzekania za jakiś czas.A Jacek taki a owaki. Ludzie gadajcie co chcecie ale jesteście po prostu śmieszni. Jak chcecie to możecie też nazwać mnie burakiem czy czymś tam ale i tak uważam że daliście pupy wybierając tego człowieka.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oto skład naszej rady gminy:

13 na 15 radnych reprezentuje wójtowy komitet KWW Ryszarda Kalkowskiego Razem.

Radnymi zostali:

Monika Marta KĄKOL, okręg nr. 1,
Ireneusz CZARNOWSKI, okręg nr. 2 (Radny obecnej kadencji),
Wojciech NOWICKI, okręg nr. 3,
Ewa Maria KLESZCZEWSKA, okręg nr. 4,
Zygmunt BOJKE, okręg nr. 6,
Kazimierz HERMANN, okręg nr. 7,
Dariusz PYŻ, okręg nr. 8,
Witold HOPPA, okręg nr. 9 (Radny obecnej kadencji),
Maciej STĘPKA, okręg nr. 10 (Radny obecnej kadencji),
Sławomir SKIBA, okręg nr. 11,
Aleksandra PERZ, okręg nr. 13 (Radna obecnej kadencji),
Kazimierz MACH, okręg nr. 14 (Radny obecnej kadencji),
Jacek NAWROCKI, okręg nr. 15 (Radny obecnej kadencji).

Radni opozycyjni:
Zdzisław Polaszek z okręgu 5
Tadeusz Haase z okręgu 12.

Wójtem został Ryszard Kalkowski, zdobywając 85 proc. poparcia.

źródło:

http://wejherowo.naszemiasto.pl/artykul/wyniki-wyborow-w-powiecie-wejherowskim-na-zywo,2485945,art,t,id,tm.html
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14
A więc niech działają DLA NAS razem. Będziemy trzymać za "pysk" !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta "napływowa hołota" jak raczyłeś elegancko określić swoich sąsiadów, kupiła za ciężkie pieniądze od was działki i ma już większy udział w utrzymaniu tego pierdziszewa niż wy. Pewnie, niestety, mniej chętnie chodzi na wybory stąd ten wynik ale mam nadzieję, że to się zmieni. Tak więc więcej szacunku
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3
do zzz
Nie głosowałeś na na Jacka W. bo był ze Wspólnoty, a na Jacka N. głosowałeś chociaż w 2010 roku też startował z komitetu Wspólnoty. I to ci nie przeszkadzało że to ta sama ekipa?
Ale sie daliscie zmanipulować. Żal was jak obudzicie się z ręką w nocniku
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obudza się bo nie ma nikogo kto patrzyłby wójtowi na ręce.Mnie osobiście to martwi. Przykre ze Bojano tak dało się zmanipulować
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bojano to mała Polska. W niej każdy narzeka i oczekuje że ktoś za niego pójdzie na wybory, zrobi drogę i skopie tyłek wrogowi. Powodzenia za cztery lata będzie to samo.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. 1,5 roku temu chcieliśmy wójta z Bojana, innych radnych. A teraz co? Jak trafili się nowi, to garstka ich zgnoiła, a reszta dała się zmanipulować. A wydawałoby się że "miastowe", że "inteligentne". A to zwykły owczy pęd. Jeden krzyknął, a reszta bez zastanowienia poleciała.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze ci powiem że nie głosowałem na niego ani w 2010 ani teraz.
Nie mów obwód.

Ale piszę ci dlaczego wygrał.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybory rozstrzygnięte. Społecznicy, którzy się nie dostali do Rady niech patrzą władzy na ręce, złaszają inicjatywy, powiadamiają nas o rezultatach działań i przeszkodach, będziemy za 4 lata wiedzieć, na kogo warto glosować.
Oczekuję aktywności podobnej do ubiegania się o mandat radnego.Czekam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
Dokonałeś świadomego (chyba) wyboru, więc teraz sam pilnuj tych co wybrałeś czy cie nie oszukują. Wtedy będziesz wiedział czy za 4 lata warto głosować na nich.
Sam zgłaszaj inicjatywy swoim radnym i powiadamiaj elektorat czy się sprawdzają.
Kontrkandydatów mieszałeś z błotem a teraz chcesz żeby robili za frajerów i wyręczali cię z twojej głupoty?
Krytykować łatwo, ale ruszyć własną d..ę to już nie?

P.S.
Głupszego wpisu na tym forum to jeszcze nie czytałam. Bijesz wszystkich na głowę.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
może się mylisz napływowi głosowali na wybranych, przecież wybory są niejawne
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak chciałeś koba, żeby ktoś patrzył władzy na ręce to trzeba było zagłosować na MK. Zna się na finansach i pewnie by pilnowała budżetu. A tak będziemy mieć kredyty, które podobno kredytami nie są, drogie inwestycje i budżet poleci.
Oskar za głupotę i brak strategii !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
npl nie masz racji. Władze zaczynają dostrzegać siłę niezależnych ruchów społecznych. Wielu z nich weszło do rad.Niech w następnych wyborach kandydaci będą rozpoznawalni. Zagłosuję na nich bez najmniejszego oporu.Nie trzeba być radnym by zainicjować jakiś ruch na rzecz Bojana i mieszkańców. Teraz siła w nas a nie we władzy.

Zwróć uwagę ilu glosowało na Szczurka, z Samorządności, jak by się kto pytał, a dopiero dzień po wyborach mieszkańcy Wiczlina dowiedzieli się, że sprezentował im maszt telefonii komórkowej. Wice Guć miał czelność powiedzieć ciemnemu ludowi, że to inwestycja dobra publicznego!
No to czym są wyborcy?
P. MK gratuluję zaangażowania, jest młoda i wiele przed nią. Życzę jej tego aby przygotowywała się do startu. Dostanie mój głos..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Boże ile tu JADU! Mam wrażenie, że umoczyliście jakiś interes...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie, dzień po wyborach a już dowiedzieliśmy się, że Ci co nie poparli jak rozumiem MK i innych to głupki, buraki wiejskie, ciemnogród, diabeł wie co jeszcze się tu pojawiło. Nawet nie zamierzam odpowiadać na te obelgi, ale jeżeli reprezentanci przegranych kandydatów mają takie zdanie o wyborcach z Bojana to zdaje się, że wybór był jednak słuszny.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
P. Czesławie, nadal utrzymuję, że jestem w dobrym towarzystwie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12
A może to reakcja na "napływową hołotę".
Poza tym mieszkam tu już na tyle długo, ze pamiętam różne i to mało chwalebne opinie na temat wójta.
Jackowi N.też dostało się za blokowanie Biedronki (czyli konkret). Osobiście głosowałam na MK ponieważ uważam, że jest dobrze przygotowana merytorycznie, odważna i patrzyłaby wójtowi i jego "drużynie" na ręce. Więc nie dziwi mnie reakcja, żebyście teraz sami sobie pili nawarzone piwo.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trochę się z kumplem pobawiliśmy. Wychodzi na to JAGA, że jesteś sąsiadką pani MK. Powiedz co takie ci zrobiła, albo czego ci odmówiła, że po pierwszym wpisie zaczęłaś ziać do niej takim jadem?
Może liczyłaś na jakiś stołeczek w gminie i dostałaś odmowę?
Żaden twój wpis nie był krytyką konstruktywną, tylko "nie bo nie". I to było zastanawiające, a tu masz - taka niespodzianka. Sąsiadka, która pewnie na co dzień się do niej ładnie uśmiecha na forum niszczy człowieka. Ciekawe czy rano możesz patrzeć w lustro?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
Najciekawsze jest to, że pierwsze wpisy Jagi były całkiem przyjazne, dopiero później wszystko zaczęło jej nie pasować.
To co piszecie jest bardzo interesujące:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry