Widok

Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby rządził Antypis ?

"Ludzie, macie więcej szczęścia niż rozumu" chciałoby się zakrzyknąć na całą Polskę.

Krzyczeć nie będę, ale proponuję to hasło wziąć na transparenty jak Polska długa i szeroka w najbliższych miesiącach.

Macie szczęście, że nie rządzi Antypis, zamiast PISu. Macie szczęście, że na czele państwa stoi Andrzej Duda, a nie Rafał Trzaskowski.

Wyobrażacie sobie rządy Antypisu i zachowania Trzaskowskiego ? Gdzie są teraz te niemal 10 milionów frajerów głosujących na Trzaskowskiego ?

W Polsce byłyby setki tysięcy migrantów z Bliskiego Wschodu, którym udałoby się przedostać przez niestrzeżoną granicę, a wśród nich terroryści i agenci oraz zielone ludziki. Ten problem z migrantami skutecznie by pozwolił Putinowi zrealizować strategię zneutralizowania Unii Europejskiej, zajętej migrantami i odwróciłoby jej uwagę od uderzenia na Ukrainę. A po jego uderzeniu na Ukrainę, znacznie bardziej osamotnioną w sytuacji gdyby wszyscy włącznie z Polską zmagaliby się z problemem migrantów, do Polski ruszyłyby, na dokładkę, miliony Ukraińców.
Pomijam już setki tysięcy migrantów relokowanych z innych krajów UE.

A inflacja byłaby trzycyfrowa. Zaś kwestii pandemii to się już wolę nie dotykać, bo się sam wystraszę.

I to byłby koniec Unii Europejskiej. Amerykanie też by się dobrze zastanowili czy warto pomagać takim frajerom.

Więc cieszcie się i zanoście modły dziękczynne, że rządzi PIS. Bo jak nie, to dostaniecie okazję do realizowania waszych chorych marzeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z faktu, że rządzą Polską nieco mniejsze przygłupy niż opozycja fatalna nie należy wyciągać wniosku, że należą się im pomniki i modły dziękczynne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mądralo, czemu ty nie rządzisz ?

Zadziwiające jest, jak udało się zaburzyć w ludziach zdolność rozróżniania dobra od zła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odróżniają zło od większego zła. Przynajmniej część Polaków. I tylko to jeszcze pozwala pisowskim mędrcom utrzymać się u władzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Odróżniają zło od większego zła.

Tyle, że to zło jest często postrzegane indywidualnie jako bycie w mniejszych lub większych kłopotach (żeby się nie wyrazić dosadnie). Dopiero jak ktoś ma jednakowo przerąbane niezależnie od tego kto będzie rządził, to może bardziej filozoficznie podejść do tematu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać z tych komentarzy, że dopiero jak bomby frajerom zaczną spadać na te głupie łby, to może się ockną. Ale jak już spadną, to będzie za późno.

Sondaże wyglądają tak;

Popierasz porządnych ludzi ? 40% - tak.
Popierasz oszustów i złodziei ? 35% - tak.
Trudno powiedzieć - 25%.

Taka jest mniej wiecej logika frajerów. Przecwelonych frajerów, dodajmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z tymi "porządnymi ludźmi" to mógłby być dowcip roku, ale mamy dopiero marzec i jeszcze sporo przed tobą ;]
Ale z innej mańki: wg ciebie 60% społeczeństwa to przecweleni frajerzy. Moim skromnym: niedoszacowałeś... ale to inna bajka.
Ale... czy się nie mylę, że to ty (bo ja nie) jesteś zwolennikiem demokracji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Propagandyści miasta Gdańsk podają jeszcze większe liczby - oceniają, na oficjalnych plakatach, że 66% sondowanych ludzi to hejterzy. Korzystaj człowieku z dostępnych źródeł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łowca zwolennikiem demokracji ? Łowca jest zwolennikiem PISu, który z demokracją ma tyle wspólnego co Putin. Jeżeli przyjrzysz się historii Putina i jego władzy, to przekonasz się jak wiele wspólnego jest tam z działaniami PIS. Dla leniwych mogę to wyłuszczyć, począwszy od demontażu systemu sprawiedliwości, skończywszy na walce z niezależnymi mediami i prymitywnej propagandzie. Kto jak nie Macierewicz rozmontował polskie siły zbrojne ? Czy on jest totalnej opozycji ? Kto jak nie PISiarze na każdym kroku alienowali nas z Unii Europejskiej, prowadząc swoją bezsensowną walkę o pryncypia ? Opozycja ? Kto próbuje wrzutkami do ustaw pomocy uchodźcom wdrożyć przepisy gwarantujące PISowskim kombinatorom bezkarność ? Opozycja ? Mogę ci łowco wyliczać bez końca wszystkie grzechy i bezeceństwa twoich idoli. Salvini, Le Pen , Orban - to z nimi PIS szukał przymierza. Gdzie oni teraz są ? Czy myślisz że Polacy zapomną PISowi i bandzie Ziobry, Kukizowi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kacapska mentalność wyziera z tego komenarza. Kacapska mentalność zaś polega na odwracaniu znaczeń.

Kacapy wprowadziły w peerelu demokrację, ale taką ulepszoną - demokrację ludową vel socjalistyczną. Podobnym trickiem posłużyli się totalitaryści liberalni - oni też uznali że demokrację należy ulepszyć no i ulepszyli ją w postaci demokracji, a jakże liberaklnej. To podobnie jak z owym słynnym krzesłem, ale elektrycznym.

No i wiel;e innych ulepszeń pod tą przykrywką wprowadzili np. bezmiar niesprawiedliwości uznają za wymiar sprawiedliwości i ucieleśnienie praworządności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Narracja i bezczelne kłamstwa którymi się posługujesz godne Ławrowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

HeŁbatka miętowa, dla zdrowotności (nuci sobie)

http://www.youtube.com/watch?v=Jvhc3_zXmqE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich (5 odpowiedzi)

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich, państwa dalekiego od...

do góry