Skorzystałem z usług pana Orłowskiego przy dekoracji okien. Właściciel firmy przyjechał do mieszkania i zupełnie przemeblował moje myślenie o sposobie dekoracji okien. Bez wątpliwości zdecydowałem się na zaproponowane rozwiązanie - jasne drewniane żaluzje na ciemnych taśmach oraz podwójną roletę w sypialni. Widać, że właściciel żyje całym sercem tym co robi. Nie pozwala sobie na wpadki. Obsługa w salonie jest bardzo przyjemna. Firma oferuje szeroki zakres produktów, jest w czym wybierać. Cena usługi niestety jest stosunkowo wysoka, jednak aura zaufania wokół właściciela powoduje, że nie mamy ochoty ryzykować i wolimy zlecić pracę właśnie jemu. Pan na montażu wywołał zdumienie - gdy po miesiacach kontaktu z ekipami remontowymi przyzwyczaiłem się do syfu, jaki powodują, do zakurzonych ubrań i brudnych butów - montażysta Orła przyniósł buty na zmianę o miękkiej podeszwie i drabinę z zabezpieczeniem nóżek. Grama kurzu po sobie nie zostawił. Montaż poszedł sprawnie, choć po blisko pół roku użytkowania widzę kilka miejsc do poprawek, to gorąco polecam.