Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - ocena Zgłosiłam awarię rolety, w umówionym dniu przyjechał właściciel, sprawnie i...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Stała klientka - opinia Co jakiś czas korzystam z asortymentu i usług ORZEŁ desing, profesjonalne i...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Jan - opinia Dramat, szczerze odradzam, nieslowni,w dzień montażu odwołują, coś...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Odradzam ! wątek zamknięty Nie znam drugiej tak niekompetentnej firmy - przeszło rok czekam na usunięcie...
~DK
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Fachowo! wątek zamknięty Salon mały, ale wybór duży
~Marcin K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Drewniane żaluzje wątek zamknięty super pomoc w doborze najlepszego rozwiązania- żaluzje drewniane. Pięknie się...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Polecam 100% :) Wspaniała obsługa :)
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Żenująca obsługa wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Weszłam do salonu...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

brak profesjonalizmu wątek zamknięty Pan przyjechał z dwugodzinnym opóźnieniem. Miły, ale co z tego, skoro po...
~Celina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, duży wybór, szybki montaż. Jednym słowem POLECAM...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Fachowe i profesjonalne podejście do kązdego klienta wątek zamknięty Bardzo fachowe,rzeczowe i profesjonalne podejście do wymagających Klientów.....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Orzeł Design wątek zamknięty Jestem zadowolona ;) Pani Dagmara przyjechała z wachlarzem tkanin i dodatków,...
~Regina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Profesjonalizm i obsługa na 6 wątek zamknięty Z tak wspaniałą i profesjonalną obsługą jeszcze się nie spotkałam. Zarówno...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Niestety wysokie ceny nie przekładają się na wysoką jakość oraz standard....
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Firma na medal !!!!!!!!! wątek zamknięty Pragnę polecić Państwu usługi oferowane przez Pana Orłowskiego i jego firmę...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Wysoka jakość produktów. wątek zamknięty Skorzystałem z usług pana Orłowskiego przy dekoracji okien. Właściciel firmy...
~MT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Szyny do zasłon DS Design wątek zamknięty Bardzo miły kontakt telefoniczny. Przemiła i wyczerpująca rozmowa w sklepie...
~PiotrA.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Rolety wątek zamknięty Najlepsi fachowcy na świecie.Bardzo miła obsługa,Towar z najwyższej...
~Witek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam Salon Dekoracji Orzeł ze względu na bogaty asortyment produktów oraz...
~Jola K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

żaluzje drewniane i plisy wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy usługi firmy ORZEŁ DESIGN w zakresie żaluzji...
~Marta I Leszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry