Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Weszłam do salonu z zamiarem kupnw rolet dzień/noc oraz spisanymi wymiarami moich okien w garści. Chciałam konkretnie zobaczyć stosowane systemy i poznać cenę.
Żadna z dwóch Pań nie była zainteresowana obsługą. Dowiedziałam się, że "my tego generalnie nie robimy" i "tam gdzieś jest ten mechanizm, ale my mamy tą wystawkę tylko po to, żeby Klientów zniechęcić do takich rolet". Po chwili konsternacji dowedziałam się, że takie rolety są beznadziejne i jedynym słusznym rozwiązaniem są plisy, ponieważ nie trzeba do nich montować kaset na oknie. A rolety to nic szczególnego, są brzydkie i niepraktyczne.
Mimo mojej prośby, żadna z Pań nie zadała sobie trudu pokazania mi rolety dzień-noc. Dodam, że jestem w 9 miesiącu ciąży i nie uśmiecha mi się samej przerzucać ścianki na wystawie w poszukiwaniu tej jednej, która mnie interesuje, a którą sprzedawczynie z góry uważają za beznadziejny wybór, którego firma nie będzie chciała zrealizować.
Jedno muszę im przyznać - zniechęcać rzeczywiście potrafią, ale tylko do siebie.
Nie polecam.