Widok

Wystawa pająków.Pytanie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy ktos z was wie czy na Długiej jest juz wystawa pająków a jesli nie to czy będzie?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobietka, chodzi Ci o wystawę owadów i pająków tropikalnych, która w zeszłym roku była na Powroźniczej?
Na pewno będzie - lada moment się otworzy. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak o tą.dzieki
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że na pewno będzie w tym samym miejscu, a otwarta... sądzę że od przyszłego weekendu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby co, to wystawa już działa, codziennie 11-20, na ul. Powroźniczej. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki ;-)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktoś wie czy warto iść w sensie czy jest co oglądąc :-), po ile bilety ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po ile bilety to nie wiem. Wystawę warto obejrzeć, gratis masz wrażenie, że po tobie cały czas coś chodzi:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podziwiam tych, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli są w stanie tam wejść i jeszcze za to zapłacić. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bilety: ulgowy 5 zł., normalny 7 zł., dzieci do lat 3 gratis, bilety "grupowo-rodzinne" dla 5 i więcej osób 5 zł./os.
Ja polecam - fajne wrażenia, ciekawe zwierzaki. Warto wejść z dziećmi i im trochę o tych owadach i pająkach poczytać, wtedy naprawdę to jest coś wartościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry