Widok

Wywoływanie zdjęć - gdzie w Gdyni?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdyni można wywolac ładnie zdjęcia i w miarę niedrogo. Jeśli można zdjęcia do wywołania przesłać przez neta to byłoby wspaniale.

Może ktoś ma jakis sprawdzony zakład?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co ja wywołuję na empik foto i odbieram gratis w salonie Empiku, może odbitki nie są najtańsze, ale na pewno bardzo dobrej jakości, ja w każdym razie jestem zadowolona i polecam :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też empik foto, nie muszę ruszać się z domu bo wysyłam elektronicznie zdjecia, mają super promocyjne ceny (chyba nigdzie tak tanio nie znajdziesz) i odbieram osobiście w salonie ale mogą też wysłać kurierem. Nagdywają na płytę cd. Jakość zdjęć bardzo dobra, wiadomo że w zależności jakim aparatem robione...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam empik foto. Kiedyś wywoływałam w Fotojokerze, ale mają jakies niewymiarowe te odbitki... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja olecam empikfoto i fotolaser.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polece fotki z Rossmanna. Choć wydaje mi się, że większość firm wywołujących zdjęcia on-line robi to w tym samym laboratorium, tylko mają inne ceny i oprogramowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio wywoływałam w Rossmanie zdjęcia, jednak mają one niewymiarowe rozmiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polujcie na okazje w Empik Foto. Bywa, że naprawdę idzie u nich wywołać fotki bardzo tanio, a wybór mają po prostu spory.
Wolimy zamawiać online. Zdarzało się nam już płacić za odbitkę 10x15 np. 11 groszy - oczywiście przy dużej ilości, ale mimo wszystko było warto się tym zająć. Na przyszłość - zwracajcie na to swoją uwagę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam stronę fotoprint.pl. Szybki czas dostawy i nie trzeba nigdzie wychodzić z domu, aby to załatwić. Fotki przychodzą też w świetnej jakości, więc sądzę, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam fotoprint - jakościowo są świetni, cenowo zresztą też. Zdjęcia zawsze przychodzą na czas + wyglądają super. Ja wolę na matowym papierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

do góry