Widok

Wywoływanie zdjęć - gdzie w Gdyni?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdyni można wywolac ładnie zdjęcia i w miarę niedrogo. Jeśli można zdjęcia do wywołania przesłać przez neta to byłoby wspaniale.

Może ktoś ma jakis sprawdzony zakład?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co ja wywołuję na empik foto i odbieram gratis w salonie Empiku, może odbitki nie są najtańsze, ale na pewno bardzo dobrej jakości, ja w każdym razie jestem zadowolona i polecam :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też empik foto, nie muszę ruszać się z domu bo wysyłam elektronicznie zdjecia, mają super promocyjne ceny (chyba nigdzie tak tanio nie znajdziesz) i odbieram osobiście w salonie ale mogą też wysłać kurierem. Nagdywają na płytę cd. Jakość zdjęć bardzo dobra, wiadomo że w zależności jakim aparatem robione...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam empik foto. Kiedyś wywoływałam w Fotojokerze, ale mają jakies niewymiarowe te odbitki... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja olecam empikfoto i fotolaser.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polece fotki z Rossmanna. Choć wydaje mi się, że większość firm wywołujących zdjęcia on-line robi to w tym samym laboratorium, tylko mają inne ceny i oprogramowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio wywoływałam w Rossmanie zdjęcia, jednak mają one niewymiarowe rozmiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polujcie na okazje w Empik Foto. Bywa, że naprawdę idzie u nich wywołać fotki bardzo tanio, a wybór mają po prostu spory.
Wolimy zamawiać online. Zdarzało się nam już płacić za odbitkę 10x15 np. 11 groszy - oczywiście przy dużej ilości, ale mimo wszystko było warto się tym zająć. Na przyszłość - zwracajcie na to swoją uwagę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam stronę fotoprint.pl. Szybki czas dostawy i nie trzeba nigdzie wychodzić z domu, aby to załatwić. Fotki przychodzą też w świetnej jakości, więc sądzę, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam fotoprint - jakościowo są świetni, cenowo zresztą też. Zdjęcia zawsze przychodzą na czas + wyglądają super. Ja wolę na matowym papierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

do góry