Widok

gdzie ksero na chełmie lub ujeścisku?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Mieszkam tu od niedawna a pilnie potrzebuję skserować dokumenty medyczne,znacie jakiś punkt ksero w tej okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Chełmie jest na pewno kolo pizzerni Tino na Chałubińskiego tam jest sklep z komputerami ,serwis i net sat ,kiedyś było w urzędzie na Milskiego kolo stacji Bp nie wiem czy jeszcze jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Wiola, zobaczę na Chałubińskiego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I na pewno jest w centrum handlowym koło czerwonego kościoła na dole koło kwiaciarni, apteki jest sklep z artykułami szkolnymi i tam jest ksero
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ksero jest w Pasażu Chełmskim w sklepie z artykułami papierniczymi na parterze obok kwiaciarni. Maja nawet ksero kolorowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy to Twoja okolica ale zdecydowanie polecam usługi punktu Kordes. Ja zawsze tam jeżdzę bo nawet jak jest kolejka to szybko i sprawnie idzie. Mają również stronę internetową, na której możesz zamówić toner, wizytówki etc :)
http://www.kordes.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry