Widok

Wyższy poziom radiacji na pomorzu.

Związku z aktualną sytuacją parokrotnie zaglądałam na stronę Państwowej Agencji Atomistycznej,
by sprawdzić aktualną sytuacje radiacyjną.
I zauważyłam że na pomorzu sytuacja radiacyjna jest stale minimalnie wyższa, niż w innych rejonach kraju.
Czy istnieje jakieś uzasadnienie takiej sytuacji?
https://www.gov.pl/web/paa/sytuacja-radiacyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupota mieszkańców Trójmiasta promienieje... Od 1998 roku głosować na ten sam układ zamknięty...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To normalne...jak w Ukrainie nawalają bombkami termobarycznymi wokół Czarnobyla to radiacja wzrasta....tarczyca kaput
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bomby termobaryczne to nie broń atomowa xD
Jedyne promieniowanie jakie emitują to promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu fal widzialnych oraz promieniowanie cieplne.
Doedukować się, później pisać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podejrzewam, ze Barakowi chodziło o to, że bombardowania wokół Czarnobyla wzniecają radioaktywny pył po katastrofie z 86r, który wówczas z mozołem został zasypany warstwami ziemi przez ratowników.
Jest to oczywiście w jakimś stopniu możliwe, choć nie sądzę, żeby akurat ten czynnik wpływał na fakt, że poziom promieniowania w Gdańsku jest dwukrotnie wyższy niż np. w Toruniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

do góry