Widok

Wzgorze Maksymiliana - Przychodnia

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,

Czy ktoras z Was nalezy do tej przychodni?
Bede sie przenosic i chcialabym wiedziec czy mozecie polecic tam ktoras konkretna polozna i pediatre :)

Dzieki za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odswiezam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja należę i polecam z pediatrów- dr Kollek, rewelacyjne podejście, świetnie tłumaczy, rzeczowo, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości, co do położnych to niestety nie mam rozeznania- na wizycie patronażowej była jedna i tylko raz i nie mam zdania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja należę do przychodni na wzg. w wyborze położnej nie doradze, ale jeśli chodzi o pediatre dziecięcego w 100 % polecam dr. Kowalska, nie faszeruje dzieci antybiotykami od tak, ma super podejscie, kiedyś prowadziła mnie teraz córe i potrafiłam do tej przychodni na wet 160 km dojezdzac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również polecam dr Kollek. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Nie mam zastrzeżeń. Komunikacja też bezproblemowa i co ważne synek ją lubi. Co do położonej to nie mam pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kowalska nie faszeruje dzieci antybiotykami?!To chyba od niedawna,odkąd przestałam do niej chodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzieki Dziewczyny za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam dr Kowalskiej, dosłownie w zeszłym tygodniu na moich oczach odmówiła przyjęcia matki z ok 1,5-2 letnim chłopczykiem, który miał 39 stopni gorączki, bo po prostu na ten dzień nie było już miejsc do niej, a akurat nie było nikogo z innych lekarzy. Rozumiem,ze lekarka tez ma jakies godziny pracy, ale jest pediatrą i dziecka z taką gorączką się nie zostawia, to nie praca na poczcie od- do.
Dodam,że jeszcze nigdy nie widziałam, aby dr Kolek, czy dr Pieńkowska w takiej sytuacji nie zgodziły się na przyjęcie dziecka pomimo nawet gdy w rejestracji nie ma już miejsc do nich.
Dużym mankamentem tej przychodni jest rejestracja.
Dodzwonić się do rejestracji graniczy z cudem (nie ma szans z rana dodzwonić się, a potem już brak miejsc), a rejestracja internetowa jest tylko na 4 miejsca, wiec najczęściej też już jest wszystko zajęte.
Dobrze, ze choć dr Pieńkowska i Kolek (obie godne polecenia) przyjmują dzieci, nawet jak nie uda się zarejestrować nim wszystkie miejsca się zapełnią.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja z calego serca polecam doktor Pinkowska. Jezdze do niej z dziecmi z Pogorza. Jest prawdziwa lekarka z powolania. Daje duzo skierowan zeby byc pewnym, badz wykluczyc choroby a po pewnym czasie juz zna dzieci i ich choroby bez zagladania w karte. Szczerze polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy macie juz jakas opinie na temat nowej pediatry, dr Zastawnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a oa jest z akogos? czy jest po prostu 4 pediatra? ja z moja corka do dr kowalskiej chodze i szczerze polecam. odkad 4 lata temu zmienilam lekarza mala ani razu antybiotyku nie miala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak, za dr Kollek, ktorej juz nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do niedawna ze swoją córką chodziłam do dr zastawnej i byłam bardzo zadowolona ale niestety od nowego roku Pani doktor już w tej przychodni nie pracuje. Córeczka automatycznie została przepisana do nowej Pani doktor, która nam za bardzo nie przypasowała... jest zakręcona, myli się, nie potrafi odpowiedzieć na pytania i ogólnie nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Jeśli chodzi o dr. Kowalską to jej również nie polecam. Kiedy moja córka miała 4tyg trafiłam do niej ponieważ malutka wymiotowała (tydzień wcześniej z tego powodu byłyśmy w szpitalu przez kilka dni). Pani dr Zastawna nie mogła nas przyjąć, ponieważ już kończyła pracę a ja nie miałam jak dotrzeć w przeciągu 10minut do przychodni więc dr zastawna poprosiła dr kowalską o to żeby nas przyjęła. Gdy trafiłyśmy na wizytę dr Kowalska od początku była opryskliwa, widać było, że jest z jakiegoś powodu niezadowolona i pod koniec wizyty oświadczyła "wkurzyłam się, że musiałam was przyjąć bo nie jesteście moimi pacjentkami ale już mi przeszło...". Zamurowało mnie...jak może tak mówić lekarz i do tego pediatra! Dlatego szczerze Nie polecam tej pani...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
cholera, najpierw należeliśmy do dr Kollek, która już nie pracuje. Potem przepisaliśmy sie do dr Zastawnej i właśnie się tu dowiaduję, że ona tez już nie przyjmuje. Obie panie doktor były godne polecenia. Znowu mamy się przepisywać? Zostaje chyba tylko dr Kowalska i Pinkowska teraz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z całego serca polecam dr Pinkowska, sama chodziłam do niej jako dziecko ;) mój 2-latek do niej chodzi i niedługo córka też do niej pójdzie.
Nie miałam nigdy żadnego "ale" do tej pani i przyjmie ZAWSZE, wyprowadziłam się ze wzgórza i jeżdżę do niej specjalnie z pustek cisowskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Kollek przyjmuje w innej przychodni kilkadziesiąt metrów dalej, nie ma najmniejszego problemu z dostaniem się do niej, bo przyjmuje w malutkiej przychodni gdzie małe dzieci są przyjmowane razem z dziećmi chorymi i dorosłymi też chorymi, nie ważą tam dzieci, nawet nie mierzą itp., często brakuje nawet im szczepionek - za to Dr Kollek wkręca większości matkom że ich dzieci są chore i wymagają natychmiastowej rehabilitacji, oczywiście prywatnej u jednego z trzech poleconych przez nią rehabilitantów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziwne..mi nigdy nic nie wkręcała. Przeciwnie, traktowała z szacunkiem i profesjonalizmem. Nie, jak niektórzy lekarze, którzy traktują pacjenta jak niedouczonego głupka, który nie ma prawa zadawać pytań, ani wychodzić ze swoimi propozycjami, co do leczenia..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno kiedyś doktor Kollek była świetnym lekarzem ale coś się stało i ostatnio ma dziwne metody diagnozowania i leczenia dzieci. Większość zdrowych dzieci wysyła na rehabilitację i to jeszcze metoda Vojty. I ogólnie ma manię diagnozowania napięcia mięśniowego u zdrowych dzieci. Naprawdę nie polecam tego lekarza !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry