Postanowiłem założyć na oknach w całym mieszkaniu (4+balkon) rolety dzień/noc. Jak zwykle przy takich okazjach zrobiłem rozeznanie, wybrałem typ, kolor, materiał, itp. Firmę MaxiRolo zamówiłem sugerując się tutejszymi opiniami.
Powiem wprost: REWELACJA!
Pomiar, montaż - wszystko na czas i w pełnym kontakcie telefonicznym, mimo okresu urlopowego. Wybór materiałów ogromny. Doradztwo bardzo fachowe (pan przewrócił moją teoretyczną wiedzę z internetu do góry nogami), pozwala wybrać optymalnie, wcale nie namawiając do najdroższych rozwiązań, wręcz przeciwnie.
Koszt - nie spodziewałem się że tak nisko wyjdzie. Z tego co się orientuję, to ceny na poziomie Starogardu czy Tczewa, a nie Trójmiasta.
Na koniec dodam, że po 2 miesiącach zachciało mi się dodać ekstra osłonę do rolet (by zasłonić nieunikniony przy wybranej przeze mnie technologii, minimalny prześwit u dołu okna). Dostałem wymierzony co do mm komplet (5 szt) z dostawą do domu - za darmo... Obiecałem więc uczciwą opinię na trojmiasto.pl.
Szczerze polecam każdemu tę firmę. Nie wyobrażam sobie by coś mogło być zrobione lepiej, szybciej, sumienniej, taniej, sympatyczniej - stąd same oceny 6 jak najbardziej zasłużone.