Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco Polecam wątek zamknięty Mega sprawna obsługa, cena ok, termin realizacji błyskawiczny. Polecam...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Polecam firmę! wątek zamknięty Pan Krzysztof bardzo fachowo i rzetelnie odpowiedział na wszystkie moje...
~Piotr Borkowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Roletki bez żadnych zarzutów. Żona zadowolona, ja mam spokój. Same plusy :)...
~Piotr Ciesielski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Polecam w 100% !!! wątek zamknięty U Pana Krzysztofa zamówiliśmy 12 szt. plisse i 2 szt. rolety zwykłej, więc...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Super! wątek zamknięty Jesteśmy z dziewczyną bardzo zadowoleni z plisów zamontowanych w salonie i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie i konkretnie. Pan Krzysztof kompetentny, miły i...
~ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Wzorowa oferta i obsługa! wątek zamknięty Postanowiłem założyć na oknach w całym mieszkaniu (4+balkon) rolety...
~Awiator
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Godny polecenia!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Współpraca godna polecenia.Szybko, konkretnie ,pełen profesjonalizm.Idealnie...
~Masztal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Plisse wątek zamknięty Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić wszystkie inne komentarze....
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Żaluzje drewniane wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Szybko i fachowo, no i w bardzo dobrej cenie....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Duży wybór kolorów i materiałów,...
~dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Potwierdzam wszystkie opinie na temat maxirolo pan był miły uczciwie zrobił...
~Kinga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Rolety Vegas wątek zamknięty Pan Krzysztof jest bardzo konkretnym człowiekiem. Potrafi profesjonalnie...
~dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Pilsy wątek zamknięty Gorąco polecamy!!!!, Bardzo fachowa, szybka obsługa. Jesteśmy z mężem...
~Wróblewscy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Szybko, Konretnie i Tanio wątek zamknięty Pana Krzysztofa mogę z czystym sumieniem polecić w kwestii zamówienia,...
~Jacek Oruni Górna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Rolety dzień-noc REWELACJA wątek zamknięty Skuszona pozytywnymi opiniami w Internecie, porównując ceny 10 innych firm,...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Chciałbym wszystkim wahającym się polecić usługi Pana Krzysztofa. Był bardzo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

super wątek zamknięty Profesjonalizm, projesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm - życzyłbym sobie...
~Marcin Wojciechowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Super solidna firma! wątek zamknięty Firmę znalazłam przez internet i zachęcona opiniami zaprosiłam Pana na...
~marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

super sprawnie i szybko wątek zamknięty Doskonały kontakt, terminowość i szybkość realizacji. polecam
~Anna Z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry