Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
100% pozytyw wątek zamknięty Sympatyczna i mega profesjonalna obsługa. Wykonanie przyciemnienia szyb...
~Abel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Profesjonalnie przyciemnione szyby w nowiutkim BMW M4 wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, miła obsługa, wszystko wykonane jak należy, na...
~Lukas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Dotyczy naklejki na szyę pszednią. wątek zamknięty Zadałem pytanie czy wykonuja oklejanie szyby przedniej paskiem .Udzielili mi...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

W pełni PROFESJONALNIE wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi. A6 przyciemnione rewelacyjnie, i...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Polecam wątek zamknięty Goraco polecam zrobili to co sobie wymarzylem,mila obsluga i pelna profeska...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Moja perełka wątek zamknięty Powierzylem owemu fachowcoei dziś zlecenie na moja a3 sportbeck szybki na 95...
~kamil Gruby
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

polecam !!! wątek zamknięty pełen profesjonalizm, bardzo dobra cena, polecam !!!
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

witam wątek zamknięty polecam gościa wie co robi doradztwo na poziomie na materiały nie mogę...
~seba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Polecam ten zakład wątek zamknięty Świetna i najbardziej profesjonalna obsługa! Jestem bardzo zadowolony z...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty Przyciemnualem szyby w insygni naprawde;szybko,solidnie,fachowo- goraco polecem
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

brak szacunku wątek zamknięty Strata czasu i kasy, brak szacunku dla Klienta kłamstwo na stronie- dostępne...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Siatła LED wątek zamknięty Zleciłem firmie Przyceimniamy.Pl montaż świateł dziennych LED. Towar, wiedza,...
~Broda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Naprawdę warto - nie pożałujesz wątek zamknięty szczerze polecam ten warsztat.Usługa wykonana profesjonalne,komunikacja...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Rewelacja! szczerze polecam!!!! wątek zamknięty Podjechałem do nich z polecenia moich znajomych, którzy skorzystali i nie...
~D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Szczerze polecam wątek zamknięty Co tu dużo mówić, jak piszą "profesjonalnie" tak robią. Polecam wszystkim
~Pryzmont P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Super fachowcy gorąco polecam wątek zamknięty Korzystam z usług tej Firmy od 4 lat. Zlecałem i zlecać będę nadal pracę przy...
~KONDRAD
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Szczerze polecam!!!!! wątek zamknięty Robiłem u Nich dwa auta. Za miesiąc odbieram nowe i oczywiście jadę do...
~JA.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Profesjonaliści wątek zamknięty Profesjonaliści, nic dodać, nic ująć. Szybko i dobrze zrobiona robota....
~Baton
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

przyciemnianie wątek zamknięty Witam serdecznie jeżeli chodzi o przedmówcę to zgadza się że nie są rozmowni...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Dramatyczny kontakt i kultura osobista wątek zamknięty Jak bylem zapytac o cene przyciemnienia szyb i jakies szczegoly, goscie...
~Assassin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry