X-Kom

Sprzęt komputerowy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Super obsługa, firma nastawiona na klienta, nie na zysk. Na pewno tam wrócę
~Magda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Bartek - opinia wątek zamknięty Przyjmują zamówienia bez pokrycia, a sprzęt leży dostępny w innych sklepach!...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Firma sprzedaje wadliwy sprzęt ( komputer Lenovo ), a w trakcie reklamacji...
~Maria Bartlewicz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2017

polecam :) wątek zamknięty dziś odebrałam swojego laptopa - zakup jak najbardziej udany. Najbardziej...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Promocje w x-kom wątek zamknięty Fajne promocje w x-kom https://ponad-standard.x-kom.pl/ - promocja na 15 lat...
~Rafol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Kolejny udany zakup wątek zamknięty kolejny udany zakup, w godzinach szczytu czasem trzeba poczekać trochę dłużej
~nect
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

ofiRa wątek zamknięty Często kupuję w tym sklepie...fajnie promocje, przy okienku fachowa...
~air
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Maria awaria wątek zamknięty Damian, sklep że sprzętu. Wczoraj próbowałem odebrać zamówiony sprzęt, a tu...
~Józef Bąk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Kolejny udany zakup i kolejny powód do radości. Od momentu zamówienia...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

znakomita obsługa wątek zamknięty Kupiłem w X-kom tableta. Panowie sprzedawcy (odwiedzałem salon kilka razy,...
~PM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Autoryzowany Reseller Apple wątek zamknięty Jak można reklamować się że jest się Resellerem APPLE jak nie można tam kupić...
~kn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry